reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Madzien super, mamy taką samą dł. :-)

Trochę spakowałam torbę i tak codziennie coś tam będę robić. Do końca tygodnia wszystko już przyjdzie mi do domu z zamówionych rzeczy. Szybkie pranie, wyparzenie butelki, smoczka i moje ciuchy :-)
Chciałabym bardzo wytrwać do 40tyg., ale sytuacja z Nina pokazuje, że wszystko się może zdarzyć. Modlę się o to codziennie.
Wyjelam wkładke z majtek, żeby zobaczyć czy coś się dzieje z wodami plodowymi i sucho. To chyba ok :-)

Dziewczyny ile szt. majtek poporodowych bierzecie do szpitala?
Ja mam 4 pary ale tych wielokrotnego użytku.
 
reklama
Dziewczyny wydaje mi sie,ze nakladki na sedes widzialam w rossmannie, sa tam tez miniaturki wszystkiego od zeli i szamponow, po dezodoranty, plyny do plukania ust, past do zebow, zele do dezynfekcji rak, nawet mini lakier czy pianka do wlosow ;-) ale to akurat na porodowke nie potrzebne.

3jvzk6nlz1lskrlv.png


klz9iei3ix58gyxt.png


oar8ugpjd5lso2is.png
 
Nina z tego co piszesz to super dalas radę. Maluch dostał 9 pkt więc nie masz co się martwić.


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadzam się. Bardzo ładna ilość pkt otrzymał. Mój poprzedni poród o czasie. Jak to lekarz i położna mówili, wymarzony, książkowy poród. Niestety do czasu narodzin córci. Były komplikacje. Mała dostała pkt 6/8. Dla mnie to był ogromny stres. Nina także nie martw się.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak Wy dziewczyny ale ja po pierwszym porodzie miałam ze sobą octanisept i dezynfekowałam sobie dodatkowo kilka razy dziennie nacięte krocze dzięki czemu ładnie i szybko się goiło.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja korzystałam z tantum rosa i tez ladnie sie goilo. Trochę znieczulalo.

Figowa mama dobrze wiedzieć co do tych nakładek że rossmann ma w ofercie.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja korzystałam z tantum rosa i tez ladnie sie goilo. Trochę znieczulalo.

Figowa mama dobrze wiedzieć co do tych nakładek że rossmann ma w ofercie.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
W szpitalu, którym rodziłam i będę rodziła używają właśnie octaniseptu do dezynfekcji ran krocza i po cesarce

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry