reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mi sie ostatnio strasznie spi . Jak sie obudze tak zasnac nie moge. Kazdy ruch mnie wtedy boli . [emoji23]
Wczoraj zaszalalam i powiem wam ze juz chyba mam całą wyprawke . Zostalo mi dokupić tylko pare ciuszkow i lezaczek- bujaczek. Tak to mam wszystko . Czuje ulge. Juz sie nie stresuje.
Z reszta jak widze te rzeczy w domu to az czuje sie sto razy lepiej. Wiem ze wytrzymam i moj maly bedzie caly i zdrowy a co najwazniejsze dam rade i urodze go w termnie !!! Innej opcji nie ma . Szkoda tylko ze moja psychoterapia jest taka droga. Nie chcialy byscie widziec rachunki wczorajsze [emoji23][emoji23][emoji23] moj maz az usiadł .
 
reklama
Dzien dobry w ten pochmurny dzień. Ja tez w nocy się budziłam, biodra mnie strasznie bolały jakby ktos chciał je wyrwać, przez to sje ciągle przekrecam co powoduje z kolei ból brzucha. Wesoło. Moj malutki jeszcze śpi, a ja wietrze pomieszczenia. Jest zimno, oby szybko i w miarę przyjemnie minął ten dzień.
 
Hej dziewczyny. U mnie noc znośna. Na dziecku raczej sie nie oszczędza więc się oswoi z tym. [emoji6]
Justyna33 plan najważniejszy choc w kuchni wszystko niestety moze sie zdarzyc i d..... Ale będę trzymac kciuki [emoji3].
Debka dasz radę tylko bez nerwów. Wszystko zależy od dalszych decyzji lekarza.
A Kathleen dalej nic sie nie odzywa. Ciekawe co u niej. Oby wszystko dobrze.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) u mnie tez pochmurno i brzydko. Na wieczor mi znow cisnienie skoczylo do 140/90, ale jestem sobie sama winna, bo jadlam fast fooda :/ zaraz sobie zmierze po nocy. Cos sie w nocy budzilam i tez nie moglam wybrac, ktory bok jest lepszy. Dzisiaj w planach odpoczywanie caly dzien, bo juz nie chce, zeby mnie to spojenie tak bolalo :)

Justyna fajnie, ze maz pomoze. Na pewno Wam wszystko wyjdzie :)

Madzien wiem co czujesz. Ja sie tez denerwowalam dopoki wszystko nie bylo w domu :) wyprawka musi kosztowac :D potem sie denerwowalam, ze nia mam wszystkiego wypranego i poprasowanego, ale ostatecznie wszystko gotowe :D
 
Madzien. Ja pamiętam jak mój mąż skręcal łóżko. Myslalam ze skonam że śmiechu. Niby nic trudnego a robił to cały wieczór hi hi. A teraz będzie miał duuuzo skracania. Bo u nas w domu wszystko jest w kartonach do samodzielnego zlozenia: stół, krzesła, łóżeczko dla dwulatka i wiele innych, ale on się za to jeszcze nie zabiera. Najpierw musi tam posprzątać i okna umyć. Juz mu zapowiedziałam że ja z dzidziusiem tutaj nie wracam, że ma być u nas w domu wszystko gotowe
 
Wlasnie maz pojechal na ostatnie zakupy, myjnie bo jutro bedzie cyrk. Mowi do mnie przeglad bedzie trzrba zrobic bo do 02.04 jest. A ja mu odpowiadam ze dzis mamy 14.04 i jest juz po czasie. No wiec przeglad doszedl na dzis.
Mi pare rzeczy zostalo dokupic do wyprawki dla mnie i dla synka. Moze dzis to zrobie. Monitor oddechu chodzi mi po glowie, ale raczej uzywany kupimy bo nowy to drogi bardzo.
My tez juz po woli bedziemy prasowac ubranka i skrecac lozeczko ☺
Ja bardzo duzo dostalam ubranek po dzieciach siostry.
Dziewczynki co wolicie kolderke czy spiworek dla Malenstwa?
Ja chyba nie bede becika kupowac tylko w kocyk owiniemy bo grube sa w sklepach a na czerwiec to cos cienszego przydaloby sie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja wszystkie rzeczy po synku oddałam, nie mam nic kompletnie. Po prostu nie planowałam już dzieci bo pierwsza ciąża mnie dobiła... a tu taka niespodzianka :)
Kompletowanie wyprawki zacznę w maju, w pierwszej ciazy tez się nie spieszyłem zreszta.
Najpierw musimy mieszkanie przygotować żeby było gdzie postawić np łóżeczko, na razie nie ma na to miejsca. Strasznie dużo roboty z takim dzieckiem i to nawet zanim się jeszcze na świecie pojawi... a potem to już w ogole;)

Ja wlasnie z przychodni wróciłam, tłum ludzi do gabinetu, ale kobiety z brzuchem moga wejść bez kolejki i ja teraz już z tego prawa korzystam:)

Pogoda fatalna, leje ...nic tylko spać.

Justyna, super ze możesz w kominku napalić, extra sprawa na takie jesienne wieczory wczesną wiosna;)
 
Do góry