reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Aga. Ja już się pomalutku przygotowuje. Głowę umylam, ciuchy przygotowuje :) kalendarz zaraz trafi do torebki :) Adunia - śliczne imię. A Marcelina no cóż, jak byłam mała to nie lubiłam tego imienia bo byłam sama w całej szkole z takim, ale dzisiaj juz je lubię i w pełni akceptuję
 
reklama
Marcysia tez lubię ich ubranka i do pewnego wieku syna sporo mu kupowalam. Ja typowo ciazowych nie kupuję i nie bede tylko wole uniwersalne, ktore pozniej tez bedzie mozna nosic.

A tak w ogole to co myslicie o tym by centymetr w rączkę i ile nam doszlo w biodrach i brzuszku?
Skoro zapodalam to biodra +7 cm a brzuch +38 cm.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
:no:Kindziorek, ja nie wiem ile przed ciąża miałam w brzuchu i w biodrach... teraz mam w brzuchu 96 cm ( po śniadaniu :laugh2:), a na wadze to juz 10 kg do przodu niestety. Jak tak dalej pójdzie to znowu przytyje 30 kg jak w pierwszej ciazy :szok:

Marcysia, masz super imię:) i na pewno sie wyróżniałas dzięki niemu jako dziecko i teraz tez zreszta :) nie tak jak ja, ze jak sie krzyknie Agnieszka to się 20 kobiet odwróci;)

A jeśli chodzi o ciśnienie to ja akurat miałam strasznie niskie w poprzedniej ciazy na koniec, bywało i 70/60. Jak przed porodem na pato leżałam to zawsze po zmierzeniu ciśnienia patrzyli na mnie z niepokojem, a niektórzy lekarze to pytali czy ja na pewno żyje ;)
 
To w brzuchu mam 92.... A kg to +6. A w biodrach 100... Ogolnie ja proporcje brzuch szczuply a biodra szerokie. Czasami z mezem jak w necie sluchalismy starszych utworow to musial byc Ascetoholix [emoji13] i zdania"wąska w pasie, dobrze pcha sie". Nie wiem czy pamietacie.... [emoji3]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To bioderka ladne.
A teraz anegdotka:
Będąc na zakupach odwiedziłam moją ekipę w pracy.
Kolega: E mały brzuch ale Ty i tak brzucha nie mialas....
Kumpela: Ja w 6tym miesiącu brzuch mialam 2-3 razy większy.
Kolega: M.... Ty to normalnie masz brzuch 2-3 razy większy niz nasza ciezarna

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry