reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Inis może spodoba Ci się kolejny genialny pomysł mojego męża Zygfryd, Mścisław albo Żylisław ma chłopak wyobraźnie[emoji12]
Kurde, on tak na serio? [emoji1]
Ostatnio w spisie na któryś rok widziałam, że była jedna dziewczynka w Polsce o imieniu Niunia. Powaga, to nie jest zdrobnienie [emoji23]
Nina, tak u mnie licznik w środy przeskakuje, u Marcysi tez i widzę, ze chyba i u Agaty:) Wiec jest nas 4 :)
Skąd wiadomo kiedy licznik przeskakuje? W ten sam dzień co @ była?
No ja się cieszę bardzo ze jest wszystko ok ,choć to jeszcze całe 2 tygodnie. Bardzo bym chciała już po zdjęciu urodzić. Jak ma się przed sobą taką perspektywę 2 tygodni oszczędzania się to aż ciężko uwierzyć,że to już na prawdę końcówka. Jeśli mnie puszczą do domu to też ok choć wolałabym Uniknąć tego wyczekiwania. Tym bardziej że 7 maja mam komunie córki [emoji5]
Dasz radę, najgorsze już za Tobą [emoji4]
U mnie w rodzinie komunie 27 i 28 maj. W co się ubierasz? Bo mi pomysłów brak [emoji15]


Justyna - dobrze że to sprawdzilas! Jak się czujesz dziś?

Hajmal - szyjke masz długą, niektóre takiej nie mają nawet na początku ciąży. Bez nerwów [emoji6] tak czy inaczej luteina nie zaszkodzi, chociaż wypada w czwartek spytać lekarza.
 
reklama
Dzien dobry [emoji4][emoji4] dzisiaj to mi sie bedzie dłużyc . Pogoda okropna nie spie od samego rana . Nie wiem co jest grane budze sie z zegarkiem w reku o 6. Moj maly jak sie tylko rusze w nocy albo rano to odrazu skacze w brzuszku . O dziwo mnie nie budzi [emoji23][emoji23] wie ze mamusia spi [emoji23][emoji23] z dnia na dzien czuje jaki z niego kawał chłopa sie robi .
 
Hello, hello. Dziś środa. Licznik przesjoczyl a na dodatek dziś wizyta u lekarza. Troszke się denerwuje ale i czuje podekscytowanie.
Dzisiejsza noc w miarę ok. 2 razy wstawanie. Dziwny sen że byłam w ciazy i mialam płaski brzuch i się bałam :/ brrr.
Miłego dnia kochane
1491976112-aaaaaa.png
 
Leżenie bo mamy takie widzimisie ehhh ja każdego z kim rozmawiam i mówi, że mi dobrze pytam czy chcesz się może ze mną zamienić?? Fajne jest poleżenie tydzień można odpocząć odstresować się ale kilka miesięcy już nie jest takie fajne. Książki, gazety, filmy, internet też się nudzą.
To my musimy rezygnować z całego życia, z pracy, ze spotkań z zakupów(dobrze że istnieją zakupy online) ze wszystkiego, żeby mieć tego maluszka a zdanie osób, które tego nie rozumieją mnie akurat nie interesuje.
Ja od 5 miesięcy nie byłam w domu rodzinnym mam tam 170 km więc o takich eskapadach mogę zapomnieć, mój Dziadek zmarł w lutym to nawet na pogrzeb nie mogłam jechać wszystko, dla tego Maluszka...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Inis, licznik przeskakuje wlasnie w dzień miesiączki. Kurcze ale przeciez w Polsce jest zakaz nadawania dziwnych imion, a sorry Niunua normalne nie jest;) Może rejestrowali dziecko za granica gdzies...
 
Kurde, on tak na serio? [emoji1]
Ostatnio w spisie na któryś rok widziałam, że była jedna dziewczynka w Polsce o imieniu Niunia. Powaga, to nie jest.

Hehe droczy się ze mną[emoji846]i jeszcze twierdzi, że to on dziecko do urzędu będzie zgłaszał i poda takie jakie on chce[emoji12]chociaż i tak to ja będę musiała wybrać haha
 
@inis pierwszy dzień ostatniej miesiączki jest dniem 0 i to jest tez ten dzień przeskakiwania licznika, a najlepiej ścianij sobie jakas aplikacje i samo ci liczy;-)
A ja dzisiaj mialam sen o naszej Aguli że byłam ją odwiedzić w szpitalu i tego małego szkraba. Ale sie zapatrzyłam na te zdjecia:-D
Ja dzisiaj już mam ciśnienie podniesione.. Lekarz na 12...
 
Marcysia, ja tez czekam na twoja wizytę i się denerwuje, serio:) ale jednocześnie tez czuje, ze będzie wszystko ok:)

Ja mam kolejna wizytę już w te sobotę, znowu w szpitalu szybkie usg. Mimo, ze mam je co tydzień to i tak zawsze jestem przerażona z dwa dni wcześniej. Tak juz u nas jest, ciąża w strachu wielkim:(

Marcysia i może zapisz sobie o co chcesz gina spytać. Mnie ostatnio tak przytkało, ze tego profesora zupełnie o nic nie spytałam.
Spytaj na pewno o sterydy i o te bóle w okolicy spojenia łonowego.
 
Inis, licznik przeskakuje wlasnie w dzień miesiączki. Kurcze ale przeciez w Polsce jest zakaz nadawania dziwnych imion, a sorry Niunua normalne nie jest;) Może rejestrowali dziecko za granica gdzies...
W polsce mozesz nadac imie jakie chcesz. Nie moze obrazac uczuc religijnych itp . I samego dziecka . O tym decyduje urzednik w duzej mierze. [emoji4] tak bylo 5 lat temu
 
reklama
Madzien, nasze prawo zabrania wlasnie nadawania imion w jakikolwiek sposób osmieszajacych dziecko...wydaje mi się, ze Niunia by w tej kategorii nie przeszła :) jak będę rejestrować swoja to spytam z ciekawości w urzędzie o to imię czy by można było je nadać:) ale kurcze jednak niektórzy ludzie to musza mieć niezle zryty beret skoro takie imię dziecku nadają...
 
Do góry