reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
1491986542-aaaaaa.png


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak średnio.... Poza tym u nas w pracy atmosfera taka że wiele można powiedzieć na wesoło i nikt sie nie obraża. Trochę mi tego brakuje i chetnie bym choc na 2-3 tyg wróciła ale nie można [emoji20]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga, dobre! Ja mialam w ostatnim miesiącu nieco wyższe o ok. 10-15 więcej. U mnie standard to 110-120 na 80-90.
To mozliwe, ze u mnie jest podobnie, bo cala ciaze mam cisnienie 120-130 na 70-80 i dlatego teraz jak mi sie zwiekszylo to mam na granicy.

No nic, musze sie pilnowac i bedzie dobrze :) Zrobili mi w szpitalu jeszcze morfologie i proby watrobowe i wyniki wszystkie w normie. Mialam tez dzien wczesniej badanie moczu i tez wszystko w porzadku. Poza tym nie mam zadnych innych niepokojacych dolegliwosci.
 
reklama
Mnie wogole czeka przeprowadzka do własnego domu. Wszystko na głowie męża. Ja po szpitalu chce juz do swojego domu wrócić. Jestem trochę przerażona bo nie kontroluje tego. Samo dzieje się to obok mnie
 
Do góry