reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej, ja tez mialam kiepska noc! Budzilam sie wiele razy bo synus mi ostre kopy sprzedawal. Dziewczyny ale glupoty mi sie snily. Wojna, wycieczka z Magda Gesler, smazing na lezaczku z brzuchem w cieniu, pielgrzymka do Czestochowy, biuro rachunkowe siostry i to wszystko w 1 noc.
Ja dzis o 10.20 usg 4d i od 6 nie spie. Juz sie powoli szykuje i nie moge doczekax. Synus chyba glowka do gory bo dol brzucha mam skopany.

Justyna dobrze ze pojechalas na IP. Od razu sie uspokoilas.

Hajmal ja tez niestety nie pomoge z lekarzem. Portal znany lekarz rowniez uzywam.
milego dnia
 
reklama
No to i ja i się dziś przyłącze [emoji6]. Hajmal niestety też lekarza nie polece z tamtych okolic bo nie znam.
Co do imion- pracując dużo z ludźmi to mnie juz nic nie zdziwi.
Justyna_maj bardzo dobrze ze pojechalas-zbili Ci i dostałaś leki.
No i u mnie dziś noc też nieciekawa. Aga my z powodu problemów z szyjka u mnie w 1szej ciąży (no i nakax lezenia) tez długo czekaliśmy bo 7 lat.
Ale teraz trochę lepiej bo nie muszę leżeć-inaczej bym rozniosla cale mieszkanie. Kobietki te z nakazem lezenia jestem z Wami. Trzymam caly czas kciuki.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) ja spalam bardzo dobrze, bo po tej akcji z cisnieniem i IP bylam wykonczona. Czuje sie dobrze, ale niestety zmierzylam z rana cisnienie i mam 150/90. Wysylam mojego meza do apteki po ten lek i zobaczymy jak bedzie w ciagu dnia. Postaram nie dac sie zwariowac i nie mierzyc cisnienia co 5 minut, bo potem wychodza wartosci z kosmosu. Zrobie sobie teraz melise na uspokojenie i mam nadzieje, ze bedzie dobrze.
 
Justyna_maj
Jest udowodnione naukowo, ze istnieje tzw syndrom " białego fartucha" czyli na sama myśl o lekarzu, szpitalu czy problemów z ciśnieniem, ciśnienie się podnosi. Moja mama ma problem z ciśnieniem i u niej jest tak, ze ona się sama niepotrzebnie nakręca, ciagle o tym myśli, denerwuje sie i mierzy to ciśnienie za często. Ostatnio znów w szpitalu wyladiwala z ciśnieniem ponad 200...
Oprócz leków na obniżenie ciśnienia lekarz przepisał jej tez hydroksyzyne na uspokojenie.

Melisę zrób sobie podwójna:) i może zastanów sie nad jakimś ziołowym lekiem uspokajającym typu persen, same naturalne składniki ma...

Ja mam ciśnienie bardzo niskie, w ciazy jeszcze niższe ale ostatnio przed wizyta mi baba w recepcji tak je podniosła, ze było 130/90, oczywiście jak to zobaczyłam to sie jeszcze bardziej zdenerwowałam i przy drugim pomiarze było podobnie. Po kilku minutach już było ok.
 
Justyna 33.84
Czekam na relacje z usg:)
W którym jesteś teraz tygodniu? To jest takie planowe usg czy robisz tak dodatkowo?
Tez sie chce do dr Jaczynskiej zapisać i nie pamietam czy to kolejne usg po polowkowym to robi się w 30 czy w 32 tygodniu ciazy...
 
Justyna 33.84
Czekam na relacje z usg:)
W którym jesteś teraz tygodniu? To jest takie planowe usg czy robisz tak dodatkowo?
Tez sie chce do dr Jaczynskiej zapisać i nie pamietam czy to kolejne usg po polowkowym to robi się w 30 czy w 32 tygodniu ciazy...
Po połowkowym kolejne robi sie miedzy 28 a 32 tyg. Ja ide jutro to bedzie 30 tydz 4 dzien.
 
W polsce mozesz nadac imie jakie chcesz. Nie moze obrazac uczuc religijnych itp . I samego dziecka . O tym decyduje urzednik w duzej mierze. [emoji4] tak bylo 5 lat temu
Dokładnie, tamto imię zostało nadane na terenie miasta Warszawa, tylko nie pamiętam w którym roku. Generalnie nic mnie już nie zdziwi jeśli chodzi o imiona. Tylko czemu to ma służyć, rodzice leczą kompleksy? [emoji6]
 
Marcysia, to może włóż już te swoje zapiski do torebki;)
Ja to powiedziałam wszystkim, ze ja mam dziecko w brzuchu, poświęcam się, leze i cierpię wiec ja decyduje w sprawie imienia.
I poparł mnie mój syn:) Chociaż, tak jak już chyba pisałam, on chciałby mieć siostrę Marcelinke:) Mi się tez podoba ale bardzo słabo się komponuje z nazwiskiem... No i poza tym to ja od zrobienia testu wiedziałam, ze to będzie dziewczyna i wlasnie Ada, wiec tak już o niej od dawna mysle:)
 
reklama
A pamiętacie jak Agulaa1 podniosło się ciśnienie jakiś tydzień czasu przed porodem?
Mnie się wydaje że już w ostatnim miesiącu ciśnienie jest wyższe. Ale oczywiście 150 to jednak zdecydowanie za dużo i trzeba troszkę zabijać. Ponoc też picie dużej ilości wody pomaga troszkę uspokoić ciśnienie.
 
Do góry