reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Marcysia, a daleko się przeprowadzacie od obecnego miejsca zamieszkania?
Mnie czeka spory remont w mieszkaniu, już zaczęliśmy procedurę zamawiania mebli na wymiar, pewnie za 2 miesiące będzie wszystko robione. Mam nadzieje, ze uda się przed porodem ...jeśli nie to będę musiała na czas tego bałaganu wynieść się z domu z dziećmi i z psem:)
 
reklama
1491990919-aaaaaa.jpeg

Aga. Do tego domku co widać po prawej stronie. Właśnie teraz żałuję że tak blisko teściów będziemy mieszkać :/, no ale cóż przynajmniej ładne miejsce.
Do nas przychodzi w maju stolarz. Bedzie robił kuchnie, hol i ja mam nadzieję że zdąży zrobić mebelki do pokoju dwulatka. A malutki będzie spał na poczatku że mną w sypialni. Ja boję się najbardziej tego że mój mąż porządków nie ogarnie. Bo wszystko musi być poprane i gotowe na przyjęcie nowego członka rodziny. Ale będzie moja mama od cErwca może zdąży coś ogarnąć.
 
AgaBabajaga bardzo Ci dziękuję za namiary na Pania doktor! Anioł.
Synek się przekrecil główką w dół-uff.
Wszystko w porządku. Tylko paluszków nie dało się policzyć bo, już piastki zacisniete. Waży 2,2kg. Dziś dokładnie u nas 33t5d. Powiedziała p. Doktor że będzie duży. Dł szyjki ok 3,1cm jutro będę wiedziała, czy miękka czy nie bo mam wizytę u swojego gin.
Cieszę się bardzo. Te kucia co czułam to główka naciska na szyjke macicy.
Nina a Twoja szyjka ile ma dł, bo my mniej więcej ten sam tydzień jesteśmy, 3dni nas różnią?
 
Dziewczyny rarunku . Dzis 30 tydz 3 dzien. Synek ma rozyczke. Bylam szczepiona . Jutro mam do lekarza. Mam sie czym martwic ? [emoji33][emoji33][emoji33]
 
@inis w co się ubieram? to jest bardzo dobre pytanie. Jak będzie tak jak teraz to mam leginsy i jakas tunike. a jak będzie cieplutko to nie mam nic :D ale jakoś nie myślę o tym. Ja bardzo na luzie do tych spraw podchodzę a imprezę mamy w domu na kilkanascie osób więc też luzik. Sami swoi, a ja nie zamierzam wydawać kasy na sukienkę którą założę raz w życiu. Tym bardzej że nawet nie wiem czy będę jeszcze w ciąży czy juz z malutką :D
 
reklama
Do góry