reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mam pytanie . Te ktore maja pessar. Bede robic posiew z pochwy. Powiedzcie mi jak wam pobieraja ? Wsadzaja wziernik normalnie ? Boje sie tego wziernika
 
Marcysia, ja tez miałam mieć super ciąże. Od samego początku byłam pewna, że tak będzie. Myślałam sobie, ze skoro pierwsza ciąża była zagrożona i leżąca to druga juz na pewno będzie ok. A tymczasem jest jeszcze gorzej niż było wtedy:(
Marcysia, jutro masz wizytę, trzymam kciuki żeby gin przekazał ci dobre wiadomości i żeby ci się humor poprawił :) Mi się wtedy tez poprawi, w końcu jedziemy na tym samym wózku :)
 
Justyna, to jeszxze troszkę i juz będziesz miała bobaska na zewnątrz. Ehh mi się czas dluzy. Miałam mieć super ciaze a tu lipa :(
Mi to zlecialo szybko. Pod koniec lutego ta szyjka mi sie skrocila, ale moze to o dobrze, ze nie wiedzialam, ze przy takiej krotkiej trzeba lezec, bo o miesiac mniej lezenia mialam przez to. Teraz mam przez swieta lezec i potem moge rodzic :)
 
Marcysia, na pewno wytrzyma !!! Gdyby bylo ryzyko to przeciez obydwie już dawno byłybysmy w szpitalu. Ja się trzymam wersji, ze będzie wszystko dobrze, bo tak mi dwóch moim lekarzy mówi i tak twój lekarz mówi tobie. Razem trzech. Nie mogą sie mylić :)
Rizmyslasz bo jutro wizyta, zobaczysz, ze wyjdziesz zadowolona !!!
 
A ja mam takie pytanie do tych, ktore juz zrodziły, bo mnie to zastanawia ciagle. Czy przed porodem sie zawsze obniza brzuch? Ciagle mnie te ginekolog strasza, ze porod tuz tuz, a ja mam jeszcze brzuch wysoko.
 
Justyna, ja nie zauważyłam żeby mi się brzuch przed porodem obniżył, żadnej zmiany nie było jeśli chodzi o wygląd brzucha. Może nie każda tak ma...
 
Mam pytanie . Te ktore maja pessar. Bede robic posiew z pochwy. Powiedzcie mi jak wam pobieraja ? Wsadzaja wziernik normalnie ? Boje sie tego wziernika
Tak, normalnie jak bez pessara tylko bardziej ostroznie zeby niczego nie naruszyc.
Ja przy pessarze juz mialam trzy razy robiony i bylo ok. Kurcze jutro wizyta... W nocy to spac nie bede...
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa całego wątku nie przeczytałam bo jest tego duuuużo Leże odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży a teraz jestem w 18 tc a 2 tygodnie temu miałam założony szew na szyjkę macicy, jest któraś z Was w podobnej sutuacji co ja??☺
 
Do góry