reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Właśnie weszlam sobie na to forum i popłakałam się ze śmiechu... Historia laski co przed porodem pomyliła dezodorant do higieny intymnej z brokatem w spray i inne... Musiałam sobie brzuch przytrzymywac jak sie śmiałam:p
A co do tej presji na karmienie piersią... Każdy przypadek jest inny, i uważam że jeśli chcesz i mozesz to karm piersią, ale jeżeli nie mozesz albo po prostu nie chcesz bo sobie tego nie wyobrazasz to po co sie meczyc. Przeciez dziecko wyczuwa stres matki... Chyba lepiej zeby zjadlo mm ze smakiem niż mleko od zestresowanej mamy...
U mnie mąż w sobotę "no i czego znowu placzesz". Na co ja że ze śmiechu. Nie uwierzył bo dawno nie widział mnie w takim stanie [emoji23]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
a proszę Marcysia ;)
 

Załączniki

  • WP_20170411_06_23_03_Pro.jpg
    WP_20170411_06_23_03_Pro.jpg
    671,3 KB · Wyświetleń: 107
  • WP_20170411_06_22_37_Pro.jpg
    WP_20170411_06_22_37_Pro.jpg
    743,9 KB · Wyświetleń: 75
a proszę Marcysia ;)
Ale słodziak:-*
Wiecie co? Ja to tej pory bałam się małych dzieci, trzymałam sie z dala bo bałam się że takiemu maleństwu mogę coś zrobić, więc jak się jechało do rodziny czy znajomych i pytali sie czy chcesz ponosić dziecku to mi od razu włos na głowie sie jeżył... A teraz widzę że już mi się podejście zmieniło;-)
 
Tymus zawiniety jak w kokoniku. Tez tak mojego opatulalam. Dzidziusie lubią ciepło... I mamusiny zapach. Jak ja już chcę dzidziusia przy sobie... Ale niech jeszcze troszke siedzi i rośnie w brzusiu. Buziaki dla Was
Ja się będę upominac co jakiś czas o zdjęcie naszego forumowego chłopaka :)
 
Agulla 1, Ja tez uwazam ze nic na sile. Znam wiele dziewczyn ktore odciagaly i karmily butelka i takie ktore w ogole nie chcialy nawet odciagac.
Ja osobiscie zrobie wszystko i wszystko wytrzymam zeby karmic piersia. Boje sie tego bardzo, bo wiem ze bedzie mnie to bolalo na poczatku, ale wytrzymam. Juz mam kupiony laktator medela swing. Siostra miala piersi rozmiar A i karmila ponad 1.5 roku, a kolezanka rozmiar D i nie miala praktycznie nic pokarmu. Nie ma na to reguly.
Dziewczyny jutro usg 4d 10.20 juz czekam na nie!:biggrin2:
 
Justyna33 kobiety o malych piersiach mają lepiej bo nawet jak urosną w czasie ciąży i potem w trakcie karmienia jak są pełne to i tak dziecku jest latwo złapać brodawke i otoczke natomiast u tych co początkowo duży- szybko sie konczy karmienie bo dziecko nie moze dobrze złapać i nie pobudza laktacji. Znam osobę ktora przy pierwszym dziecku problem z karmieniem a przy drugim poszla do poradni laktacyjnej i 7 czy 8 mcy karmienia już. A biust duży. I przy dużym biuscie łatwiej o zapalenie piersi, np. z powodu zatkanego kanalika

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze, im więcej piszecie o tym karmieniu piersią tym bardziej mi się odechciewa:laugh2:
Jak sobie przypomnę ten bol od laktatora to mi słabo ...
Czy wam tez dzień tak się wlecze? U nas straszny wiatr, deszcz... brrr w sumie dobrze, ze nie muszę wychodzić ;)
 
reklama
Ja po wizycie juz. Szyjki podobno mam jeszcze kawalek, ale dokladnie nie mierzyla tylko pokazala na palcu, wiec tak mi sie wydaje, ze zostalo jej 0,5-1 cm. Mala naciska mi na szyjke mocno glowka, wiec jak tylko sie zaczna skurcze to mam szybko jechac do szpitala, bo jest idealnie ustawiona. Rozwarcia nie mam. Za to wyszlo mi dzisiaj cisnienie bardzo wysokie, chyba ze stresu. Mialam az 140/90 i mam kontrolowac, bo jakby bylo wiecej to od razu do szpitala mam jechac. Jeszcze mi powiedziala, ze dobrze jakbym 38 tydzien skonczyla i mam przez swieta sie oszczedzac :)
 
Do góry