reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Agulaa1, to ładnie musieli Cie wystarczyć. Jazda na całego. Dzieki Bogu już po wszystkim i jesteście cali i zdrowi. Wrzuć nam jakieś nowe fotki Twojego słodziaka, bo on nam humor poprawia. To takie małe słoneczko [emoji364].
A jak sobie radzisz kochana z pepuszkiem? Czego używasz?
 
reklama
@agulaa1 ciesze sie, ze wszystko sie dobrze skonczylo i byla w pore reakcja. Teraz mozesz sie cieszyc Twoim synkiem :) a jak te skurcze? Bardzo bola? Ja nie mam pojecia jak to jest, a tez mi sie pomalu termin zbliza...
 
Agula, kurcze no to ci się przytrafiła prawdziwa teksańska masakra piłą mechaniczną :szok: wyobrażam sobie jaka byłaś przerażona ... no ale najważniejsze, ze historia dobrze się skończyła ! I Juz pewnie dziś tez trochę lepiej się czujesz:) a dają ci jakies zastrzyki przeciwbólowe? Ja dostawałam. Ciekawe kiedy cie wypuszcza ze szpitala, pewnie trochę dluzej niż standardowo po cc bo narkozę miałaś (ja trzeciego dnia po cc już wyszłam).
A młody może wcale nie będzie robił żadnych cyrków :) podobno takie dzieci się zdarzają, niestety znam to tylko z opowieści ;)
 
Agulaa1 najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło. Ja myślałam, że w czasie porodu jest się podłączonym do ktg przez cały czas. Zdrówka, spokoju życzę
 
Mala obrocila sie ok. 30 tygodnia, bo wtedy na usg wyszlo, ze jest glowka w dol. Ale slyszalam, ze roznie to bywa. Moze sie nawet pozniej obrocic.
Kurde lekarz powiedział, że do 36tyg. Ma czas tylko wiadomo coraz mniej miejsca. Mój brat w nocy przed porodem się obrócił. U koleżanki 2dni przed. No ja cierpliwie czekam, aż synek zrozumie, że to nie ta pozycja i się obróci. Haha
 
Agula super, że Ci się udało i Mały jest zdrowy [emoji4] miałaś dobry personel, naprawdę.
A jak mąż? Pewnie bardzo przeżył?
 
@AgaBabajaga podają tylko tabletki paracetamol i ibuprofen. W ogole mało sie nami zajmuja, po tabsy sie musisz zgłaszać sama. Na poporodowej mialam pompę z morfina. Niby wypuszczają na 3 dobe, jak jest ok, ale ja tez.mysle, ze zostanę dluzej, zobaczymy.

@justyna tak ktg jest podłączone cały czas. Tu maja takie bezprzewodowe, wiec nawet na pilce czy cos, to skakalam z nim.

@inis no maz przezyl to, bo to taka akcja byla szybka i zaskakujaca. Mozna bylo sie przestraszyć a ja jestem jeszcze nie za mocna psychicznie, to wiedział jak moge zareagować.

@Justyna_maj2017 mnie skurcze bolały, jak juz ktg je pisało tak na 140. Ten bom w mojej skali jest mocny, ale adrenalina działa i to pomaga chyba. Nie wiem jak to jest dalej, ja mialam znieczulenie, wiec nie doszłam do tej fazy, gdzie sa co chwila. Nie wiem tez jak to jest urodzić naturalnie. Plan byl wlasnie taki, skonczylo sie inaczej. Ja po cesarce czuje sie srednio, chodze zgarbiona jak staruszka, ale podobno z dnia na dzien jest lepiej. Po naturalnym dziewczyny tu mówią, ze tez boli i ciezko siedzieć, jak wszystko poszyte. Na prawde ciezko mi sienna ten temat wypowiedzieć...
 
Madzien, to tu masz teraz 30 tc? Teraz mu sie wydaje, ze po 30 tygodniu to już leci szybciej. Tak chyba miałam w pierwszej ciazy...
W każdym razie super, ze twój lekarz ma takie podejście no i naprawdę dobrze, ze w razie czego bez problemu cie położy w szpitalu. U nas z tym dużo gorzej niestety. Gdybym ja musiała iść teraz do szpitala to mój gin by musiał sie mocno postarać żeby mi gdzies miejsce znaleźć...bo mnie tylko do szpitala o 3 stopniu referencyjności teraz by przyjęli, a nie jest łatwo o miejsce w tych szpitalach.
Dlatego tak bardzo juz bym chciała być w tym 32 tc, wtedy mógłby mnuevwzuac do swojego szpitala bo tam przyjmujące razie czego dzieci od 32 tygodnia. Jeszcze 4 tygodnie muszę wiec wytrwać :)

Ja leżę w 3 stopniu to z połowy mojego oddziału zrobili położniczy bo miejsc na porodówce nie ma i kładą upychają wszedzie by na korytarzu nie leżały ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde lekarz powiedział, że do 36tyg. Ma czas tylko wiadomo coraz mniej miejsca. Mój brat w nocy przed porodem się obrócił. U koleżanki 2dni przed. No ja cierpliwie czekam, aż synek zrozumie, że to nie ta pozycja i się obróci. Haha
Jeszcze ma troche czasu sie obrocic takze nie ma co sie na razie tym stresowac. Porozmawiaj z nim i sprobuj przekonac, zeby pomalu sie przestawial, bo mama by wolala uniknac cc :)
 
Do góry