reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej Dziewczyny!
Dzisiaj nadrabiałam zaległości z forum.
Agulaa1, gratuluję synka i wytrwałości Kolejne szczęśliwe zakończenie, to nastraja pozytywnie, szczególnie w tych zagrożonych ciążach.
Co do wagi, ja w szpitalu w ciągu tygodnia schudłam 3 kg i nadrabiałam ten stres przez kolejne 2 miesiące, mimo tego, że dużo jadłam, waga stała. Najważniejsze, że maluchy w brzuchu przybierają!
Ja już mam ciążę przenoszoną, wczoraj miałam termin. Od 18 dni po zdjęciu pessara nic się nie zmieniło- rozwarcie i szyjka bez zmian. Jak nic się nie zadzieje do niedzieli, to będą wywoływać. No i pewnie święta w szpitalu, taki prezent przygotował mój zajączek wielkanocny
Życzę Wam dużo dobrego humoru i samych pozytywnych myśli na ten tydzień
Kasia a już myślałam, że urodziłaś i nie masz czasu zaglądać do nas ☺ w takim razie trzymam kciuki a może jednak coś się ruszy i jeszcze na lany poniedziałek zdążysz do domku ☺ trzymaj się dzielnie bo pewnie już mega ciężko
 
reklama
Ja mam od jakiegoś czasu nowe doznania bólowe :) młoda kopie mnie często w jedno miejsce, tak trochę nad pępkiem w prawo, i to kopanie boli, nie jest przyjemne. A potem, jak juz nie kopie to mam wrażenie jakby to miejsce bylo od środka poobijane... nie wiem czy to boli ściana macicy czy tam jakies jelita mam. Dziwne to uczucie.
Za to ostatnio odpuściła grzebanie w szyjce i okopywanie odbytu co tez słabe było.
Was tez boli jak dziecko kopie albo mocno nogę gdzies wciska?
 
Inis, wierze bo ja tez zawsze świruje w takim dniu. I tez zwykle mam późno te wizyty przez co cały dzień stresu mam. Będzie dobrze, zobaczysz. Ja trzymam kciuki;)

I nie zapomnij nam napisać co ci tam wybada lekarz :)
 
Ja mam od jakiegoś czasu nowe doznania bólowe :) młoda kopie mnie często w jedno miejsce, tak trochę nad pępkiem w prawo, i to kopanie boli, nie jest przyjemne. A potem, jak juz nie kopie to mam wrażenie jakby to miejsce bylo od środka poobijane... nie wiem czy to boli ściana macicy czy tam jakies jelita mam. Dziwne to uczucie.
Za to ostatnio odpuściła grzebanie w szyjce i okopywanie odbytu co tez słabe było.
Was tez boli jak dziecko kopie albo mocno nogę gdzies wciska?
Aga ja ostatnie dwa tygodnie to czasami nie mogę wytrzymać. Strasznie nieprzyjemne są takie małej przeciągania albo przewalanki z jednej strony ma drugą. A jak mnie kopie w okolice żeber to az oddech musze wstrzymać. Cieszę się jej każdym ruchem ale ciężko mi się do tego przyzwyczaić.
 
Aga. Nawet nie wiedziałam o tabletkach na kleszcze, spróbuję kupić i wypróbować.
Ja w środę mam wizyte i juz ciekawa jestem co będzie dalej że mną... Brrr
 
Ja juz po wizycie. Lekarz mnie nawet nie badal . Mowi ze jak pessar siedzi to i tak nie ma sensu. Wszystko bez zman. Dal mi na badania i mam dalej lezec . Kolejna wizyta jak zawsze za 2 tyg. Maly ulozyl sie glowka do dolu. Oby tak zostal [emoji8] ostatnio ciagle posladkowo siedzial. Ciesze sie ze ten lekarz taki wyluzowany bo widze ze nie na co sie stresowac . Mowi ze jak twardnienia bd częste to mam przyjsc to mnie polozy do szpitala . I bd podawac mi magnez , czy fenoterol. Takiego mam super lekarza , jest zastępca orydantora u mnie w szpitalu chyba dlatego tak szasta tymi skierowanami do szpitala [emoji23][emoji23]. Jak slucham ze was ktos nie chcial przyjac to jestem zalamana. Ten to mi szpital proponuje ciagle . [emoji23]
Jak mi powiedzial . Wie pani jeszcze tylko 6 tyg i juz jest bezpiecznie to az mi sie cieplo zrobilo. 41 dni . Tyle przeszlam i tak niewiele do tego skoczonego 36 tyg zostalo. [emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Mnie mala tak kopie, ze niekiedy wyje z bolu i moj maz sie na mnie patrzy przerazony czy to juz [emoji14] rozciaga sie strasznie, a juz malo miejsca ma. Najbardziej nie lubie jak po zebrach dostaje kopniaki.

@Madzien1234 super, ze maly sie w koncu obrocil. Dobrze, ze jakby co to dostaniesz skierowanie do szpitalam. Na pewno dasz rade do 37 tygodnia :) A mowil ile tych twardnien brzucha jest dopuszczalnych?
 
Do góry