reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

kociatka trzymam &&&& za lot, bedzie dobrze, a potem juz tylko lezaczek i opalanko nozek:) no a poza tym Kraków to napiekniejsze miasto pod sloncem - tam musi byc juz tylko dobrze!! :)
 
reklama
Witajcie, Dziewczynki, w tej śliczny dzień. :-)
Tradycyjnie leżaczek (oczywiście w cieniu), parasol, delikatna kawa, lody, śpiew ptaszków, super samopoczucie (nic mi nie dolega, poza ciężkim brzucholkiem) - i mogę pisać ...

wyczekany, jak dobrze, że się odezwałaś, cieszę się, że ok.
Dobrze, że śpisz na lewym boczku, ponoć tak najlepiej. Ja na lewym nie mogę (nos mi się zatyka :)), więc pozostaje prawy. I czasem na plecach się budzę - od razu czarne myśli, że niedotleniony ten mój szkrabek.
Twardy brzuch w nocy to standard, już się nawet tym nie przejmuję, mam nadzieję tylko, że to nie przeszkadza Mateuszkowi.

Waga - tak jak Ty + 8 kg, ogólnie brzuchola wypycha do przodu, nie zauważyłam, aby pozostałe czlonki się rozrastały na szczęście (no, poza biustem) :-D.

maqnio, + 8 kg w 32 tygodniu? To Ty chudziaczek jesteś :)

misza, nie strasz ;-). Zostawiamy zatem łóżeczko na koniec, zaczynamy od komody, zebym mogła prać i układać te słodkie małe ciuszki.

mama Kubka, a moze wstawisz sobie suwaczek? Będzie jasne, w którym tygodniu jesteś i sama zobaczysz, jak to fajnie, gdy każdego dnia pokazuje, że coraz mniej zostało do rozwiązania!

Uściski dla Was i pozostałych wyżej nie wymienionych :-).

I wiecie co, mam takie przeczucie, że wszystko dobrze się skończy, nie wyobrażam sobie teraz, aby którakolwiek z nas mogła nie donosić i nie urodzić Maleństwa. Jestem pewna, że nam się uda, wiem to!!!!
 
dziekuje za wsparcie
biggrin.gif
ciesze sie ze tu do Was trafilam
biggrin.gif
przynajmniej mozemy sobie razem pomarudzic i kazda z nas siebie zrozumie bo powiem szczerze u mnie w domku gdzie teraz mieszkam chwilowo z rodzicami to juz chyba powoli maja mnie dosc!! albo ja to tak odczuwam. moj M od rana do samego wieczora w pracy ( cale szczescie dla niego hihi ) i tak jest dzielny bo tez go zameczam humorkami ale daje rade
biggrin.gif
a powiedzcie dziewczyny- czy macie tez bole krzyzowe????
 
mondy :* ja chudziaczek? rany normalnie o pol metra urosłam z dumy!! dobrze ze mnie nie widzialas live - chcialabym do chudziaczkow nalezec, niestety to tylko marzenie:)ale mimo to za kmplement slicznie dziekuje:) pogoda cudne wiec wyleguj sie ile wlezie:)
mama kubka moze wyprzedze mondy i podpowiem, wejdz sobie np. w suwaczki babyboom, wybierz sobie wzor i tak, potem pojawi sie kod suwaczka, wchodzisz w ustwienia (prawy gorny rog ekranu) - edytuj sygnature i tam wklejasz ten kod, robisz zapisz sygnature i suwaczek gotowy, jak by cos pisz na priv:) co do boli krzyzowych to nie mam. Rózinka - 01.07:)

i wiecie co kilka plusow lezenia: skurczy rak, lydek zero - dzieki lekom rozkurczowym, bole krzyza od nadmiernego chodzenia - nie dotyczy, kasa wydana na viazowe ciuszki - nie dotyczy:) trzeba sie jakos pocieszyc:)
 
Dzieki dziewczyny, wszyskie te kciuki sie bardzo przydadza!

Oj, Magnio - nie wiem czy nie wydaje wiecej kaski przez internet:-D A do tego nie musse sie wcale nigdzie ruszac

Mama Kubka, ja miewam bole w krzyzu. Tlumacze je sobie uciskiem na nerwy
 
kociatka ja na pewno wydalam mase kase na allegro kupujac dla dzidzziolka, ale tego to wogole nie licze, dla siebie prawie nic, no moze oprocz *******ek do szpitala i pizamek:)
 
reklama
He, he - ja sie czuje jak wieloryb i nawet nie mam ochoty niczego kupowac dla siebie... (Baaardzo mi waga skoczyla, co jest zupelnie nieadekwatne do tego co jem. Tak mam widocznie.) Ale buszowanie po sklepach internetowych dla bobasow i Allegro to inna sprawa:-)

Zapomnialam dodac, ze termin mam na 15 lipca, ale mam takie wewnetrzne przeczucie ze bedzie czerwcowy :-) (mam nadzieje ze nie majowy)
 
Do góry