reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny moje kochane. Tymek już na swiecie ;) urodzil sie dokladnie w 38. 3, czyli terminowo. Zaczęłam naturalnie, po kilku godz, chyba ok 12.30 poprosiłam o znieczulenie, godzinę później przebili mi pęcherz płodowy i zaczęła sie akcja, bo okazało się, ze pepowina ułożyła ale pod główka, czyli Maly ja przygniatal. Nagle wokol mnie zrobiło sie zamieszanie i w minute bylam na sali operacyjnej. Calkowita narkoza i CC. Maly byl.przez godz w inkubatorze, bo zaczal kwilić i bali sie zachłystowego zapalenia płuc. Dostał 10 pkt. Wazy 3960 i mierzy 58 cm. Zdjęcie wrzucę jutro, bi jeszcze mnie nie spionizowali
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mi sobota zleciała na spaniu i jedzeniu ☺ Jejku strasznie mi apetyt skoczył i mogę spać jak w początkach ciąży praktycznie pół dnia. A dzieciaczki poszły do dziadków na noc więc jutro się wyspie dodatkowo rano ☺ coraz bardziej bolą mnie pachwiny i cały dół jakbym sobie obiła. I w pasie mam już 105cm
Ciekawe jak @agulaa1...
 
Dziewczyny moje kochane. Tymek już na swiecie ;) urodzil sie dokladnie w 38. 3, czyli terminowo. Zaczęłam naturalnie, po kilku godz, chyba ok 12.30 poprosiłam o znieczulenie, godzinę później przebili mi pęcherz płodowy i zaczęła sie akcja, bo okazało się, ze pepowina ułożyła ale pod główka, czyli Maly ja przygniatal. Nagle wokol mnie zrobiło sie zamieszanie i w minute bylam na sali operacyjnej. Calkowita narkoza i CC. Maly byl.przez godz w inkubatorze, bo zaczal kwilić i bali sie zachłystowego zapalenia płuc. Dostał 10 pkt. Wazy 3960 i mierzy 58 cm. Zdjęcie wrzucę jutro, bi jeszcze mnie nie spionizowali

@agulaa1 kochana ogromnie Ci gratuluje!!! Jak się czujesz? A Tymek duży chłopak! Udało się, No to co grupę dla mamusiek czas otworzyć ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny moje kochane. Tymek już na swiecie ;) urodzil sie dokladnie w 38. 3, czyli terminowo. Zaczęłam naturalnie, po kilku godz, chyba ok 12.30 poprosiłam o znieczulenie, godzinę później przebili mi pęcherz płodowy i zaczęła sie akcja, bo okazało się, ze pepowina ułożyła ale pod główka, czyli Maly ja przygniatal. Nagle wokol mnie zrobiło sie zamieszanie i w minute bylam na sali operacyjnej. Calkowita narkoza i CC. Maly byl.przez godz w inkubatorze, bo zaczal kwilić i bali sie zachłystowego zapalenia płuc. Dostał 10 pkt. Wazy 3960 i mierzy 58 cm. Zdjęcie wrzucę jutro, bi jeszcze mnie nie spionizowali
Agulaa super, moje gratulacje!!! :). Syneczek juz z Wami. Czekam na fotke
 
Agulaa1, snilo mi się że urodziłas!!! Cały dzień o tym wczoraj debatowalhsmy. Kochana mamusiu ogromne gratulacje. Wracaj szybko do pionu ;). Duzo zdrowka dla Ciebie i Tymusia. Huraaa Huraaa Huraaa. Może na święta będziecie w domku :*
 
reklama
Do góry