reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Agula gratulacje. Duuuzo zdrówka dla Was. Dzielni obydwoje mama z synkiem.
Ja od ok 3 tygodni mam fazę na lody. Muszą byc w zamrazarce i codziennie min 1 porcja obowiazkowo.
U mnie pogoda na lenistwo ale niestety goście na dzis zapowiedzeni z proszeniem na komunię.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kindziorek, to mój wręcz odwrotnie, pod sufitem lata odkąd zaczął chodzić, już pierwszego dniach przedszkolu miałam sugestie ze on ma ADHD. Na lekcjach biega po klasie i non stop gada:) ale są tez plusy, np jak miał 5 lat to pewnego dnia okazało sie, ze on umie czytać i nikt nie wie skąd bo nikt go nie uczył ;)podobno drugie dziecko jest zupełnie inne wiec ja liczę na bardzo spokojne tym razem:)
 
My z czytaniem dopiero ruszylismy w 1klasie bo wczesniej nie chcial- typ człowieka ze jak sie go prosi czy każe to zrobi odwrotnie-wierszyków nie chcial mowic jak sie go prosilo itp., w przedszkolu skargi typu- nogi na stolik kładzie w trakcie wykonywania prac, w pierwszej klasie ze wchodzi pod lawke, bawi sie rzepami od butow itd.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kindziorek, czyli twój tez nie taki anioł i niezle pomysły ma:) mój tez pod ławkę wchodził albo siadal na ziemi na końcu klasy i mówił, ze nie napisze żadnego testu bo nie i koniec:) i jeszcze jest taki, ze mowi zawsze to co myśli, potrafi obcej babie w autobusie ostro nagadać żeby się nie wtrącała w jego rozmowę. Nie raz nie wiedziałam gdzie uciekać takiej mi kaszany narobił ;)
Lekko nie jest wiec naprawdę mam nadzieje, ze drugie będzie lepuej współpracować ;)
 
Cześć dziewczyny;-) ja wczoraj znów miałam nerwówke ale dzisiaj jestem spokojna i znów postanowienie że nie będę się denerwować. U mnie też dzisiaj pogoda niespecjalna, pochmurno i w ogóle jakoś smutno.
@Kathleen006 dołaczam się;-) kolejny tydzień za nami, jutro zaczynamy następny. Ja w środę wizyta i usg... Jak pomyślę to już mi się słabo robi...
@agulaa1 gratulacje, bardzo się cieszę że masz zdrowego synka i jeszcze w dodatku donoszonego;-) super poprostu;-)
 
To widzę @AgaBabajaga i @Kindziorek ze macie normalne dzieci. Moje starszaki w szkole chodzące ideały. Serio. Uczą się i zero problemów wychowawczych za to najmłodszy ma już kilka uwag w trzylatka hahaha. Śmieszy mnie to w sumie...jak można wstawić uwagę trzyletniemu dziecku i w zasadzie po co. Ale to jest temat rzeka. Ciekawe jaka będzie malutka ale patrząc na mnie i męża to charakterna na bank :happy2:
@nina 07.06 tylko spokój może nas uratować ;-) ;)
 
Aga. Ja dzisiaj czuję się średnio. Nie mogłam spać w nocy a od rana pobolewa mnie brzuch jak na okres plus pieczenie z lewej strony więc staram się leżeć. Ale kawa już odpita. Kapalam dzisiaj mężowi kupić mi asmag zamiast magne b6, będę testowała na sobie który lepszy. U mnie lekko zachmurzone niebo, ale słoneczko pokazuje się od czasu do czasu. Ciekawe jak Agulaa1 daje sobie radę w roli mamusi, czy już ją postawili do pionu po nocce
 
Marcysia, mnie to po cc postawili do pionu po 8 godzinach. Kazali wstać, brać wózeczek z dzieckiem i jechać na normalna sale:) ja nie mogłam sama usiąść, łzy mi z bólu leciały ale jak już mnie posadzili i potem postawili to poszłam, padłam na łóżko i chyba do kolejnego ranka już bez ruchu leżałam ;)
Zastanawiam się ciagle jak drugie cc zniosę:)
A ten asmag brałam, on nie ma vit b6 wiec chyba gorzej się wchłania i mi tabletki nie odpowiadają bo nie są powlekane, ciężko połknąć. Najlepiej mi wchodzi to magne b6 jakos.
U mnie dziś pieczenia w podbrzuszu brak :)
 
Dziewczyny a zapytam o coś z innej beczki. Szukam i nie mogę znaleźć takiego mini pudełka podróżnego na chustki nawilżane. Duży pojemnik strasznie dużo miejsca w torbie zajmuje.
 
reklama
U nas pogoda dziś słaba, słońca brak, u mnie od razu zjazd energetyczny przez to. Ale cieszy fakt, ze już za 3 dni kolejny tydzień zacznę:) coraz bliżej do tego 30 tc:) potem to już będzie z górki :)
Słuchajcie, czy wy pijecie normalnie kawę? Ja na początku nie mogłam, odrzucało mnie ale teraz nam ochotę dużą i pije normalnie kawę. Staram się tylko żeby zbyt mocna nie była, przed ciąża to piłam taka konkretna siekiere:)
Właśnie Aga składam reklamacje gdzie te 21stopni?
 
Do góry