reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Agula gratulacje kochana, jesteś mega dzielna!! [emoji8] no i witamy Tymka, dobrze że silny chłopak jest, poradzi sobie [emoji7] Gratuluję!
Jak się czujesz?
 
reklama
Dziewczyny moje kochane. Tymek już na swiecie ;) urodzil sie dokladnie w 38. 3, czyli terminowo. Zaczęłam naturalnie, po kilku godz, chyba ok 12.30 poprosiłam o znieczulenie, godzinę później przebili mi pęcherz płodowy i zaczęła sie akcja, bo okazało się, ze pepowina ułożyła ale pod główka, czyli Maly ja przygniatal. Nagle wokol mnie zrobiło sie zamieszanie i w minute bylam na sali operacyjnej. Calkowita narkoza i CC. Maly byl.przez godz w inkubatorze, bo zaczal kwilić i bali sie zachłystowego zapalenia płuc. Dostał 10 pkt. Wazy 3960 i mierzy 58 cm. Zdjęcie wrzucę jutro, bi jeszcze mnie nie spionizowali
Aaaaaaaaaaa! !!! Kochana gratuluję serdecznie Wam i dużo dużo buziaczków dla Tymka a Ty abyś jak najszybciej doszła do formy. Pisaliśmy wczoraj w tej samej chwili z tego co widzę. Cieszę się bardzo!!!
 
U nas pogoda dziś słaba, słońca brak, u mnie od razu zjazd energetyczny przez to. Ale cieszy fakt, ze już za 3 dni kolejny tydzień zacznę:) coraz bliżej do tego 30 tc:) potem to już będzie z górki :)
Słuchajcie, czy wy pijecie normalnie kawę? Ja na początku nie mogłam, odrzucało mnie ale teraz nam ochotę dużą i pije normalnie kawę. Staram się tylko żeby zbyt mocna nie była, przed ciąża to piłam taka konkretna siekiere:)
 
Marcysia ja dużo magnezu jem, do 10 tabletek dziennie. A i tak ostatnio czułam drganie powieki wiec magnezu nadal mi brakuje. No ale chyba więcej to już nie powinnam tych tabletek brać. Pogadam z ginem. A jak ty się czujesz?Mnie dziś twu twu jakos mniej brzuch boli:)
 
reklama
Mój jest w trzeciej i poszedł jako 6 latek, on jest 2008 rocznik. Jestem zadowolona, ze wcześniej poszedł. Z nauka ok, z zachowaniem gorzej ale to akurat nie ma znaczenia ile ma lat bo aniołem nie będzie nigdy ;) Będzie spora różnica wieku miedzy dziećmi. Mój młody początkowo załamany był, ze będzie siostra ale teraz już to przyjął za fakt:) a twój sie cieszy?
No to moj mlodszy. Tez wolal brata ale potem jak mu sie wytłumaczyło o roli starszego brata względem mlodszej siostry to dumny jest [emoji6]. Moj należy do tych spokojniejszych ale jak coś wywinie to juz konkretnie.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry