reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@agulaa1 a jak u Ciebie? Coś się ruszyło bo to już niebawem chyba? ☺

Ja w dwupaku jeszcze, dzis 36.2, chce doleżeć jeszcze do pt, bo wtedy będzie 37.0, czyli donoszona. Leki odstawione. Moge juz sie pokręcić po domu, ale ten tydz ogólnie mam jeszcze poleżeć. Jestem chora, wiec i tak nigdzie bym nie wylazła, a i siły mało. Do tego zbilam sobie zebro, bo sie przewróciłam w wannie i boli mnie badzo. Ogólnie mam nadzieje, ze Maly jeszcze wytrzyma, bo chce sie wyleczyć. Czuje sie paskudnie, straciłam smak i do tego jakis kaszel mi sie przypałętał. Ehhh...
 
reklama
Inis power pro duo. Lepiej kupić droższy bo ma poprostu pojemniejszy akumulator (tym tylko się różnią te droższe od tanszych)

Dziewczyny, ja się w sumie cieszę że mój gin jest ordynatlrem w szpitalu bo nie miałabym problemu z przyjęciem, a tak jak mówicie każdy szpital patrzy na to żeby było skierowanie od lekarza pracującego w danej placówce
 
marcysia - no właśnie tego power pro duo jest kilka modeli zupełnie różnych - od 400 zł do ponad 1000zł. Muszę zgłębić temat ;)

Dziewczyny u Was już pewnie w większości wiadomo jaka płeć - pochwalcie się :) Imiona wybrane?
 
reklama
Do góry