reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kathleen, może Żelazna tez jest problematyczna, niecwiem ale mój lekarz może mnie tam jakos umieścić, pewnie kogoś zna. On o karowej powiedział, ze tak "z ulicy " to raczej mnie tam nie przyjmą i będą robili wszystko żeby nie znaleźć wskazań do hospitalizacji. Wiem cos o tym:) wolałabym karowa bo nam dużo bliżej i sentyment do tego szpitala ale chyba się nie uda...

Tez wiem coś o tym :)
No ale udało się zobaczymy później :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kathleen, ja w pierwszej ciazy tez byłam na karowej co chwila i zawsze mnie odsyłali. Dwa razy miałam skierowanie ( raz przez mocno krwawiący polip do szybkiego usunięcia, raz przez skurcze "porodowe"), jeden młodziutki lekarz na IP mi wtedy wprost powiedział, ze powinien mnie przyjąć ale nie może bo maja przykaz "z góry" żeby przyjmować tylko pacjentki, które maja lekarzy z tego szpitala. Przypuszczam, ze podobnie jest tez w innych szpitalach bo nigdzie chętnie nie przyjmują. To przez ograniczona ilość miejsc na patologii, standardowo jest tak do 20 łóżek. Ja cały czas rozważam czy nie iść jeszcze prywatnie do lekarza z karowej...
 
Oj dziewczyny jak dobrze, ze Was mam ;) zawsze mnie przystopujecie, jak sie martwię za mocno.

@Kathleen006 ten okres jest ciężki, ja teraz spie, ale to przez chorobę, bo juz jestem na wieczór wykończona. Oczywiście 2 h snu, przerwa na siku, sen. No i pobudka ok 7. No ale kilka godz mi sie uda pospać.

Co do teorii nt. szyjki, to słyszałam ich cala mase. Nie moze sie cofnąć rozwarcie, ja mialam rzekomo przy przyjęciu, teraz nie mam. Długości tez mialam rożne od 15 mm do 28 mm niedawno. Teraz mam 19mm bez ucisku, przy nacisku 22 mm. Także z ta szyjka roznie bywa.

Ja dzis kiepski dzien. Wszystko boli. Przeziębienie meczy, Młody okopuje dol brzucha. Ale wykapalam sie, umyłam leb i ide na śniadanko.

życzę Wam miłego dzionka :)
 
Ostatnia edycja:
Ja wczoraj mialam jakis kryzysowy dzien. Boli mniebw kroczu nie wiem czy od pessara czy co . Ale jutro do lekarza to zobaczymy. [emoji4][emoji16]
W niedziele mam zawsze dobry humor bo w mojej aplikacji wskakuje nowy tydzien. I juz wiem ze kolejny bedzie z głowy . [emoji7][emoji7]
1490515685-aaaaaa.png
 
Kathleen, ja w pierwszej ciazy tez byłam na karowej co chwila i zawsze mnie odsyłali. Dwa razy miałam skierowanie ( raz przez mocno krwawiący polip do szybkiego usunięcia, raz przez skurcze "porodowe"), jeden młodziutki lekarz na IP mi wtedy wprost powiedział, ze powinien mnie przyjąć ale nie może bo maja przykaz "z góry" żeby przyjmować tylko pacjentki, które maja lekarzy z tego szpitala. Przypuszczam, ze podobnie jest tez w innych szpitalach bo nigdzie chętnie nie przyjmują. To przez ograniczona ilość miejsc na patologii, standardowo jest tak do 20 łóżek. Ja cały czas rozważam czy nie iść jeszcze prywatnie do lekarza z karowej...

Ja nie leze na patalogii; na Twoim i swoim miejscu bym poszła - ja wizytę przekładam non stop bo leżę tu ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kathleen, pewnie pójdę do tego lekarza z karowej. Obecnie bywam już u 3- ech ginów, wiec 4 - ty do kompletu nie zaszkodzi:) No a może pomoc, wiadomo. Szczególnie z "wjazdem" do szpitala. A powiedz ty mówisz swoim lekarzom, ze chodzisz tez do innych? Bo ja się boje...;) a robie to już chyba trzeci tydzień leci w tym szpitalu, prawda?
 
Kathleen, pewnie pójdę do tego lekarza z karowej. Obecnie bywam już u 3- ech ginów, wiec 4 - ty do kompletu nie zaszkodzi:) No a może pomoc, wiadomo. Szczególnie z "wjazdem" do szpitala. A powiedz ty mówisz swoim lekarzom, ze chodzisz tez do innych? Bo ja się boje...;) a robie to już chyba trzeci tydzień leci w tym szpitalu, prawda?

Tak trzecia niedziela już :)
Mówię tylko o prowadzącej ze nie stad ale od czasu do czasu odwołuje się do badań lekarza z tego szpitala wspominam o nim :)

A po wyjściu planuje tak czy tak się udać na konsultacje,


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie dziewczyny, czy wy korzystacie z aplikacji mobilnych? Jesli tak to które polecacie?

Ja jakos kilka przejrzałam ale nic nie znalazłam dla siebie. Może wy coś polecicie :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry