reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Matko jak wy mnie dołujecie z ta wyprawka:rofl2: ja narazie tylko przeglądałam ubranka w necie...a mam takie pytanie, czy wy kupujecie na laktator? I jaki, elektryczny? Bo ja miałam ręczny Aventu i to była masakra jakaś, strasznie ręka bolała od tego naciskania pompki. Chyba kupie elektryczny tym razem, tak na wszelki wypadek...
 
Ja kupilam reczny wlasnie z aventu bo nie wiem jak bedzie z tym karmieniem w koncu wiec nie inwestowalam w elektryczny. Jak bedzie taka potrzeba to pozniej jeszcze dokupie elektryczny.
 
No to przy tym ręcznym sobie niezle mięśnie wyrobisz:) ja nie dawałam rady:) a potrzebowałam laktatora już w szpitalu...chyba się od razu na elektryczny zdecyduje
 
Matko jak wy mnie dołujecie z ta wyprawka:rofl2: ja narazie tylko przeglądałam ubranka w necie...a mam takie pytanie, czy wy kupujecie na laktator? I jaki, elektryczny? Bo ja miałam ręczny Aventu i to była masakra jakaś, strasznie ręka bolała od tego naciskania pompki. Chyba kupie elektryczny tym razem, tak na wszelki wypadek...

Aga spokojnie mam to samo w szpitalu leżę rozwarcie skurcze a w domu oprócz kilku ubranek i 3 pieluch tetrowych to nic nie mam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
AgaBabajaga, ja mam elektryczny canpol, nie jest zły, choć nie próbowałam nigdy innych. Najbardziej popularny jest medela czy madela :)
Ja zdecydowanie używałam automatu, choć była opcja trybu ręcznego. Jest też opcja jak nie masz gdzie podłączyć trybu na baterie. Ale ja polecam zdecydowanie automat. Mi laktator pomógł wywołać laktacje, bo po cc nie mialam na poczatku mleczka.
 
Hej Dziewczynki, u mnie też piękna pogoda :-),dziś mąż będzie pracował w ogródku a ja na leżaczku pod kocykiem planuje. Ja ostatni 10tyg. mogę odliczać. Leżę 2tydzień. Teraz dziękuję mężowi, że chciał wszystko kupić dla synka wcześniej. Dzięki temu zostały nam pierdolki do dokupienia. Ostatnie 3 pralki zostały plus wszystko do uprasowania, ale na razie mam zakaz. Lekarz powiedział, że jeszcze zdążę.
My kupiliśmy laktator elektryczny medela swing. Każda położna mówi, że laktator przy nawale pokarmu 3-4doba jest obowiązkowy. Dodatkowo jak będą problemy z laktacja to też laktator pomoże bardzo :-)
Słyszałam wiele złych opinii o ręcznych dlatego zdecydowałam się na elektryczny, ale to indywidualna sprawa każdego.
Ja właśnie po porannym ogarnieciu się i czekam na śniadanko od Mężusia i znów leżę.
Miłego dnia Kochane.
 
Witajcie, przyjmiecie nową adeptke? [emoji6]

Na ostatniej wizycie okazało się że moja szyjka nie trzyma zbyt dobrze, mam 0,5cm rozwarcia. Długość "do przyjęcia", niestety nie pamiętam ile. Są momenty że brzuch się stawia więc jest obawa o skracanie. W poprzedniej ciąży takie rozwarcie miałam jak zakwaterowali mnie na porodówkę, więc domyslacie się że na wizycie przeżyłam lekki szok...
Oczywiście mam nakaz leżenia. Wyjście z domu to dla mnie prawdziwe wydarzenie, bo (niestety) nadal wymiotuje... Nie bardzo jestem w tematach biegania po sklepach, jogi dla ciężarnych czy innych wycieczek poza miasto.

Czy na osłabienie szyjki może wpływać fakt, że rok temu była szyta? Miałam wątpliwą przyjemność doświadczyć masażu szyjki podczas porodu, w efekcie czego nieco popękała.
Aaa no i pikanterii do sytuacji dodaje fakt, że to dopiero 15tc [emoji20]
 
Witajcie, przyjmiecie nową adeptke? [emoji6]

Na ostatniej wizycie okazało się że moja szyjka nie trzyma zbyt dobrze, mam 0,5cm rozwarcia. Długość "do przyjęcia", niestety nie pamiętam ile. Są momenty że brzuch się stawia więc jest obawa o skracanie. W poprzedniej ciąży takie rozwarcie miałam jak zakwaterowali mnie na porodówkę, więc domyslacie się że na wizycie przeżyłam lekki szok...
Oczywiście mam nakaz leżenia. Wyjście z domu to dla mnie prawdziwe wydarzenie, bo (niestety) nadal wymiotuje... Nie bardzo jestem w tematach biegania po sklepach, jogi dla ciężarnych czy innych wycieczek poza miasto.

Czy na osłabienie szyjki może wpływać fakt, że rok temu była szyta? Miałam wątpliwą przyjemność doświadczyć masażu szyjki podczas porodu, w efekcie czego nieco popękała.
Aaa no i pikanterii do sytuacji dodaje fakt, że to dopiero 15tc [emoji20]
Tak moze to byc od tego . Ja mam ,, niewydolnosc,, bo np mialam zabieg konizacji jest to wyciecie malego kawaleczka takim nozem elektrycznym i u mnie to mialo najprawdopodobnie wyplyw na skracajaca sie szyjke . Chodz jak wiadomo wcale to nie musi byc od tego ale istnieje takie prawdopodobienstwo . [emoji6]
Pewnie niedlugo założą ci pessar [emoji6] bedzie dobrze [emoji6][emoji6]
 
reklama
Witajcie, przyjmiecie nową adeptke? [emoji6]

Na ostatniej wizycie okazało się że moja szyjka nie trzyma zbyt dobrze, mam 0,5cm rozwarcia. Długość "do przyjęcia", niestety nie pamiętam ile. Są momenty że brzuch się stawia więc jest obawa o skracanie. W poprzedniej ciąży takie rozwarcie miałam jak zakwaterowali mnie na porodówkę, więc domyslacie się że na wizycie przeżyłam lekki szok...
Oczywiście mam nakaz leżenia. Wyjście z domu to dla mnie prawdziwe wydarzenie, bo (niestety) nadal wymiotuje... Nie bardzo jestem w tematach biegania po sklepach, jogi dla ciężarnych czy innych wycieczek poza miasto.

Czy na osłabienie szyjki może wpływać fakt, że rok temu była szyta? Miałam wątpliwą przyjemność doświadczyć masażu szyjki podczas porodu, w efekcie czego nieco popękała.
Aaa no i pikanterii do sytuacji dodaje fakt, że to dopiero 15tc [emoji20]
No Kochana musisz leżeć zdecydowanie to pomoże. Myśl pozytywnie i będzie ok na pewno.
Może mieć ogromne znaczenie ingerencja na szyjce w poprzednim porodzie. Powiedzalas to lekarzowi? Dostaniesz proszki i wszystko się uspokoi. Dołączasz do naszego grona lezacych-witamy :-)
 
Do góry