reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej, dziewczyny jakaś masakra leżę plackiem od soboty ze względu na skracanie szyjki a od wczoraj mam takie skurcze ze 3 dawki nospa max nie dają rady i ledwie ledwie czopki scopolan pomagają, po powrocie z toalety znowu się zaczynaja skurcze...jak sobie z nimi radziliście/radzicie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez tak miałam na poprzednim etapie, aż potem czułam zakwasy idąc do toalety :/ ale niestety nie znalazłam złotego środka... od niedawna odpukać skurcze same trochę się zmniejszyły, a zauważyłam, ze ma to związek z tym, ze dzidzia zaczęła się trochę inaczej ruszać i bardziej się wypycha, bo ma mniej miejsca niż wcześniej.
 
Tez tak miałam na poprzednim etapie, aż potem czułam zakwasy idąc do toalety :/ ale niestety nie znalazłam złotego środka... od niedawna odpukać skurcze same trochę się zmniejszyły, a zauważyłam, ze ma to związek z tym, ze dzidzia zaczęła się trochę inaczej ruszać i bardziej się wypycha, bo ma mniej miejsca niż wcześniej.

Nugusek dziękuje za odpowiedz :) U mnie ma dopiero 17 tyg wiec jeszcze mały. No nic spokój i czopki mi zostały :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi bardzo pomagały właśnie czopki Sopolan, miałam drażetki i czopki ale czopki miały lepsze działanie. Jak jedna dawka nie pomagała to brałam dodatkową ;)
 
Ja Od tygodnia jestem na luteinie i nospie, niestety nie pomaga, a wręcz mam wrażenie, że mimo leżenia jest gorzej :( jutro pojade na izbę żeby sprawdzić, czy nic złego się nie dzieje. Czytałam, że wiele kobiet tak ma, ale boję się, więc wole to sprawdzić.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj lekarz mowi ze 19-22 tydzien jest najgorszy, bo wtedy jak sie szyjka skroci to juz jest ciezko. I ze trzeba zapobiegac skracaniu niz reagowac juz jak sie skroci. U mnie to wystarczylo, zebym lezec nie musiala.
Wiec moze jak sie nie zacznie skracać to moze leki i oszczędny tryb wystarczy mimo ze skurcze bedą sie pojawiac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Biorę luteinę dopochwowa 2x100mg, magnez 3x2, nospe max x 3, czopki scopolan przy mega skurczach i nie daj Boże ze się ruszę bo się zaraz zaczynaja skurcze ...

Na mnie nospa kompletnie nie działała, jedynie Buscopan 3x1 cokolwiek był w stanie pomóc. Może spróbuj zamiast nospy brać właśnie scopolan 3x1. Mój gin powiedział, że na niektóre kobiety nospa po prostu nie działa. W przypadku nasilenia skurczy kazał zwiększyć dawkę luteiny na 2x200. Mi trochę odpuszczalo jak pod pupę podkładałam 1 poduszkę a nogi trzymalam ugiete w kolanach na trzech wysokich poduchach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry