reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Czesc dziewczyny. Dawni do watku nie zagladalam ale powracam z pytaniem. Jutro mam ostatni dzien 25 tygodnia i od kilku dni moje dziecko daje mi w kosc. Od 20 tygodnia jest bardzo ruchliwa, ale wiadomo ze teraz jest juz o wiele wieksza wiec i ruchy sa silniejsze. Czuje sie wewnetrznie cala skopana, doslownie bo czuje kazdy jej ruch, obrot i prostowanie sie. Dodam ze jestem szczuplutka pewnie dlatego. Czy wy tez tak mialyscie? Bo mnie juz wszystko boli, podbrzusze, jelita i plecy. Didatkowo ciagnie mnie w pachwinach. W piatek zaczynam 26 tydzien. Wypowiedzcie sie prosze, bo ja juz nie pamietam jak bylo z pierwsza corka. Dodam ze jestem po cesarce i nie wiem czy przez to macica jest bardziej wrazliwa na bol...
 
reklama
Ńiestety, ciaza bywa bolesna, a końcu nosi wiem pod koniec kilkukilogramowe ciało obce w brzuchu ;) Mnie dzisiaj bolał żołądek, nie dość, ze macica uciska juz, to jeszcze byle jak jadłam. A od Twojego tygodnia dziecko zaczyna intensywnie rosnąć, wiec rośnie tez jego otoczenie, stad zapewne dolegliwości.
 
Ńiestety, ciaza bywa bolesna, a końcu nosi wiem pod koniec kilkukilogramowe ciało obce w brzuchu ;) Mnie dzisiaj bolał żołądek, nie dość, ze macica uciska juz, to jeszcze byle jak jadłam. A od Twojego tygodnia dziecko zaczyna intensywnie rosnąć, wiec rośnie tez jego otoczenie, stad zapewne dolegliwości.
Dzieki kochana, zawsze to jakies pocieszenie. Ufff byle do polowy kwietnia... i byle bez ekscesow zadnych..
 
Mnie tez bardzo często wszystko boli, jakby mnie skopała po wszystkim dookoła, czasami nawet czuje zakwasy jak idę do toalety ;) i tez czuje każdy ruch, przeciąganie się, a mała się bardzo wypycha... a narazie nic nie przytyłam, tzn. wróciłam do wagi sprzed ciąży, bo na początku schudłam 3 kg i tez mówią mi, ze to przez to, ze jestem szczupła...
 
Mnie tez bardzo często wszystko boli, jakby mnie skopała po wszystkim dookoła, czasami nawet czuje zakwasy jak idę do toalety ;) i tez czuje każdy ruch, przeciąganie się, a mała się bardzo wypycha... a narazie nic nie przytyłam, tzn. wróciłam do wagi sprzed ciąży, bo na początku schudłam 3 kg i tez mówią mi, ze to przez to, ze jestem szczupła...
A ktory Tydzien u Ciebie?
Ja tez sporo schudlam. Wazylam w najgorszym monencie 47.5kg. Ja niestety musze lezec, wiec odczuwam wszystko tym bardziej. :)
 
Ja jutro bede miec 25t0d a leze od 13 tygodnia ciazy. a mam w domu 2.5 latke,ktora mnie dzielnie wspiera. :) Byle do 37 tygodnia. W poniedzialek wizyta zobaczymy jak szyjka i lozysko. :)
 
Ja Od tygodnia jestem na luteinie i nospie, niestety nie pomaga, a wręcz mam wrażenie, że mimo leżenia jest gorzej :( jutro pojade na izbę żeby sprawdzić, czy nic złego się nie dzieje. Czytałam, że wiele kobiet tak ma, ale boję się, więc wole to sprawdzić.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom


Ania mam to samo, tez się zastanawiam czy nie jechać na IP bo czopki jyz nie pomagają :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ania mam to samo, tez się zastanawiam czy nie jechać na IP bo czopki jyz nie pomagają :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Do tej pory nie byłam jedną z tych trudnych pacjentek, ale teraz njzwyczajniej się boję, że z bliźniakami może być coś nie tak :( Do szpitala mam prawie 60 km, ale jednak pojadę, muszę się uspokoić, bo nerwowo Do następnej wizyty nie wytrzymam :(

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry