reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ruzik, u mnie córka całą ciążę wisiała głową w dół, a potrafiła tak nasuwać na dole, jakby uprawiała boks z pęcherzem. Zresztą nie tylko z pęcherzem, ze wszystkim dookoła. Bolało jak diabli. Około 27 tyg. zaczęła dosięgać stopami moich żeber i od tego czasu już regularnie wystawiała nogi przez mój prawy bok, a na dole potrafiła dalej mocno gmerać i tłuc.
No cóż zostaje mi się w takim razie przyzwyczaić i przestać zamartwiac [emoji10]
 
Bez schylania to i ja nie dam rady. Dziesiątki razy w ciągu dnia się schylam, zginam, wstaję z krzesła, z łóżka, etc. Ale kiedy pamiętam albo/ i kiedy jest możliwość ominąć schylanie, to się staram. Moja córeczka jest w tym coraz bardziej pomocna - rozumie już, gdy ją proszę, żeby mi coś podała z ziemi, z dolnej szuflady (którą wtedy otwieram dla niej nogą) etc., i dzięki temu o kilka schyleń czy kucnięć mniej :)
 
Dziewczyny powiedzcie mi jesli skurcz trwa dluzej niz 30sekund to zle? Bo mnie chwycil i naprawde trzymal mnie z minute i te skurcze od wczoraj sa bardziej bolesne, moze za mocno powiedziane nie przyjemne...
Martwie sie

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny powiedzcie mi jesli skurcz trwa dluzej niz 30sekund to zle? Bo mnie chwycil i naprawde trzymal mnie z minute i te skurcze od wczoraj sa bardziej bolesne, moze za mocno powiedziane nie przyjemne...
Martwie sie

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Julia kurczę nie pomogę bo nigdy nie liczyłam ile trwa u mnie skurcz.
A bolesne tzn co boli? Ja często czuję ciagniecie w dole brzucha jakby ból jajników no i dech zapiera. Też nieprzyjemne uczucie... licz sobie jak często. Jak będą często to może podejdź na ip bo jak będziesz się stresować to będzie jeszcze gorzej...
 
Ruzik wiesz czuje jak mi sie spina dosc mocno brzuch...
Mozesz mi powiedziec liczac skurcze w jakim czasie? I co ile mniej wiecej maja byc zeby sie zbierav na IP?
Przez 2 godziny jak beda co 15 min? Czy jak?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Wiesz co ja jak bym miala przez godzine dwie regularnie co kilka kilkanascie minut to bym pojechała chyba...
Dziś też już zaczęłam patrzeć na zegarek... miałam co 15 minut ale tylko trzy razy i spokój. Wzielas jakieś leki? Nospe wzięłas?
 
Mialam juz w rece Relanium tak jak lekarka zalecila ale czekalam czy pojawi sie kolejny... i cisza...
Ale na noc napewno wezme.
Wczesniej wzielam juz magnez wiec oprocz Relanium niemam nic innego a nospa na takie skurcze czy bardziej bol brzucha?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry