reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Julia mi też dziś twardnieje :-( a ostatnio było już tak spokojnie. Poza tym Malutka dała mi tak popalić kopniakami w pęcherz i kość ogonowa aż mnie bolało :-( znów tak nisko ruchy czuję... trzeci dzień. Czekamy do środy...
 
reklama
Ruzik mi wczoraj tez twardial dosc czesto i juz zaczelam liczyc czas miedzy nimi... cale szczescie ucichly...
Moze mala zmienila pozycje?
Noo kopniaki po pecherzu nie sa ciekawe:/

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Ruzik, a bardzo nisko czujesz? Bo mnie wlasnie nad koscia lonowa chyba raczka smyra, i nie wiem czy to tak moze byc..
Nisko wlasnie... tez tak nad koscia lonowa i z tylu jakby w kosc ogonowa kopala... nie wiem czy to mozliwe zeby sie obrocila główką do góry? Do tej pory na każdym usg byla główką w dół. Kopniaki ostatnio milam na wysokosci pepka i wyzej a teraz od trzech dni tak wyżej nic... dziś rano to aż się poplakalam, bo to ze boli to pol biedy, ale juz nie mam sil na te zmartwienia. Leżę teraz z poduszka pod pupa i licze na to ze to cos da...
 
Moj tez caly czas glowka w dol byl, ale ostatnio zaslonil glowke stopka, tak zlozony jak scyzoryk byl, wiec moze ta stopka moze tam gmerac, i u Ciebie tak samo moze byc.. no nie wiem,
Kolo pepka tez ciagle cos sie dzieje i jak sie wierci to nawet czasrm boli..
Juz tez mam dosyc, glowa mi peknie od tych zmartwien..
 
Herbate z sokiem malinowym i miodem wypilam, ale to czesto pije i az takiego powera nigdy nie ma... ;-) no nie wiem może teraz bedzie sie to zmieniac w koncu rośnie...
 
reklama
Ruzik, u mnie córka całą ciążę wisiała głową w dół, a potrafiła tak nasuwać na dole, jakby uprawiała boks z pęcherzem. Zresztą nie tylko z pęcherzem, ze wszystkim dookoła. Bolało jak diabli. Około 27 tyg. zaczęła dosięgać stopami moich żeber i od tego czasu już regularnie wystawiała nogi przez mój prawy bok, a na dole potrafiła dalej mocno gmerać i tłuc.
 
Do góry