reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Baranek ja mam pessar i to ściagają dopiero w 38 tc bo jak mowia tuż po ściągnięciu mogę zacząć rodzic ...

A wlasnie czy któraś z pessarem tez ma problem z wypróżnieniem sie ? Ja sobie ostatnio połączyłem fakty ze mi sie to idealnie zbiegło w czasie te moje zaparcia i mam wrażenie ze on mi wlasnie blokuje wszystko ...

Ziemniaczku powodzenia dzis! Fajnie ze w szpitalu od razu Ci to robią juz bezpieczny w miarę czas ;* dawaj znac jestesmy z Tobą :)

Ali gratuluje porodu - polecam Ci bardzo kółko poporodowe Zobacz ofertę: PODUSZKA do siedzenia z otworem hemoroidy poród
Link do: PODUSZKA do siedzenia z otworem hemoroidy poród mi bardzo pomogło po teraz tez juz czeka napompowane :)



2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Katierinka a to chyba ze zatrzymia cie tydzien w szpitalu...w domu ciezko Tobie by bylo lezec. Wiec z jednej strony to dobra opcja!
To rozumiem niejest zle;) i super!

Ziemniavzek w takim razie kciukasy za poniedzialek;)
U mnie podobna aytuacja jak u Ziemniaczka bo ulsyszal o dziewczynie ktora za wczesnie zaczela rodzic...i zavzely sie rozmowy skad moze sie tak dziac...i padlo haslo ze moze byc kiepska szyjka po zabiegach lyzeczkowania a ja mam na swoim koncie 3 takie!!!
Wiec najblizsza rozmowa z lekarka i juz wiadomo ze za krotka...

Jadzia jak nocka minela? Skurcze sie jeszcze takie pojawialy?

Dziewczyny jak podaja sterydy to przyjmuja na oddzial?
 
EM ka mnie sie zaparcia zbiegly ze szwem ale to pewnie dlatego ze bylam bardzo aktywna przed szwem a potem nagle zaczelam lezec w domu i trawienie zwolnilo strasznie. Teraz jest jeszcze gorzej bo parcie jest ale nie moge sie wyproznic. Tak jakby mala byla tak nisko ze sciska mi otrzewna bardzo... I podejrzewam ze jelita tez.


Julia, jak mnie mieli podawac sterydy to mialam byc przyjeta na oddzial ale tydzien przed ewentualnym przyjeciem moj ginekolog powiedzial ze odchodzimy od sterydowbo wiecej zlego niz dobrego z tego i podadza mi ewentualnie jak sie zacznie cos dziac przed czasem typu skurcze porodowe czy wieksze rozwarcie to wtedy podadza dawke doraznie. Ostatecznie nie podali.


Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, jestem w 30+ tyg ciąży i od 2dni strasznie ciągnie mnie skóra między biustem a brzuchem-właściwie to pod biustem. Wizytę u ginekologa mam dopiero za 3tyg, ale może któraś z mam miała tak. Skóra tak cierpnie, mrowi, ciągnie. Co 1/2 dni kremuje całe ciało od początku ciąży, rozstępów nie mam. Pozdrawiam
 
Emka
ja pessar miałam zdjęty prawie 3 tygodnie temu i też miałam zaraz rodzić a do tej pory nic, czasamii jakiś niegroźny skurczyk. Wiec to wcale nie jest reguła że zaraz się rodzi. A co do zaparć przy pessarze i w ogóle to polecam pić mielone siemię lniane.

Vita,
synuś już się wybiera? :)
 
Dzięki dziewczyny za kciuki. Ja powoli już się szykuje do szpitala.
Wykapana ogolona tu i tam.
Tylko poczekam na obiad bo nie chce jeść w szpitalu.
Emka
Ja tez miałam mieć szew ściągnięty w 38 t ale mój gin wyjeżdża na tydzień i boi się mnie tak zostawić z tym szwem w razie skurczy np.
Skurcze dla mnie to zabójstwo i koniec szyjki ale na szczęście nie mam skurczy i nigdy nie miałam. Ba zaparcia dobre są świeże śliwki jak dla mnie. Polecam
Julka
Ja nie miałam lyzeczkowania nigdy moja szyjka jest krótka się nie wiem czemu bo w 1 ciąży była długa i nie miałam problemów żadnych.
Ja sterydy też miałam w szpitalu na oddziale dla mnie były bolesne.

Mam nadzieję że po tym szwie dotrzymam jeszcze z tydzień żeby był skończony 38 tydzień.
 
Hej.

Cowiśnia dziwny ten twój gin. Jak sterydy mogą wyrządzić więcej złego? Gdyby nie sterydy moje dziewczyny nie były by wstanie same oddychać...
Dla mnie totalna bzdura. A co więcej podawanie ich na ostatnią chwilę nic nie daje...trzeba przyjąć dwie dawki żeby były skuteczne.

Co do zaparc ja przy pessarze i żelazie nie miałam tego problemu. Raz chyba się zdarzyło ale to jak wciągnęłam tabliczkę czekolady [emoji2]


Ziemniaczek trzymam kciuki za Ciebie...

Vita jak u Ciebie?

HOpe a u Was jak tam?


Przepraszam ze tak mało mnie tu ale bliźniaczki pochłaniają dużo czasu...

Pięknie rosną zdobywają nowe umiejętności...

Jak przypomne sobie czas ciąży i to leżenie... peesar i pobyty w szpitalu. Powiem jedno...dla takiego widoku WARTO! [emoji4]

kciuki za wszystkie leżące za te na końcówce i wszystkie mamuśki

Hanna i Laura ur.27.06.2016
36+1 tc
 
reklama
Hej,dziewczeta. Dzieki za wszystkie Wasze odpowiedzi. U mnie drugi dzien polegiwania,jak dobrze,ze to weekend i ze mąż jest w domu z córeczka,a w telwizji relacja z konkursu im. Wieniawskiego:)
Ziemniaczek i reszta dziewczat ze szwem-on jest faktycznie niebezpieczny w przypadku rozpoczecia akcji porodwej? Lekarze mowili Wam cos na ten temat?
Powodzenia rozpadajacym się,trzymam kciuki!
 
Do góry