reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Oj dziewczyny nie szalejcie :) bo Wam sily na poród zabraknie;)
Ja dzis leżę cały dzień, bo cos tez jakies bole mi sie przypaletaly :( dzieciarnia idzie sa mezem na basen, pozniej obiad i odpoczynek.
Niedziela tez lezaca.
 
reklama
Dzień dobry :)
U nas zimno i pogoda ogólnie do niczego... byłam rano na badaniach a teraz planuję leżeć do wieczora, męża nie ma więc samotna sobota przede mną... ciągną się te dni w nieskończoność
 
A ja mam jakiegoś doła, ryczeć mi się chce.

A z innej beczki może macie fajne przepisy na sałatki bez jajek, serów i majonezu? Chcę coś nowego popróbować przed chrzcinami, które planuję na grudzień.
 
reklama
Ale jeden pozytyw dnia dzisiejszego, nie mam już anemii, hemoglobina 11,8 mój rekord :) białko CRP też w porządku.

Odkąd zaległam przeczytałam już pół biblioteki, ostatnio głównie historyczne, trochę Philippy Gregory, serię o Borgiach, a teraz mam zamiar przeczytać serię o Tudorach, serial uwielbiałam. Na początku ciąży obejrzałam wszystkie serie Gry o tron, Wikingów, Wersal i Piratów a teraz jakoś do tv mam awersję
 
Do góry