reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Patuska jak super [emoji76] to w domu macie wesoło.

Ja smoczek miałam poprzednio, więc i teraz wezme. U mnie położna się darła jak zobaczyła, ale też miała pretensje jak młoda wrzeszczała na pół oddziału.

Jestem w 32 tygodniu ciąży
 
reklama
Lactovaginal najlepszy... tak jak piszecie co 3 dni 4 starczy...

Do porodu polecam zabrać majtki z siatki. Nam kazali tylko na obchod zdejmować. I podkłady na łóżko bo nie zawsze szpital chce dawać świeże...ja miałam swoje za co położne chwalił bo w szpitalu były coś na zasadzie ligniny.



Hanna i Laura ur.27.06.2016
36+1 tc
 
Hej dziewczyny ja po 2 dawce sterydów po południu przenieśli mają koleżankę z sali na ginekologię z racji tego że na patologii brak miejsc a ona była nie w tak dłużej ciąży. Hmm :( miał ktoś do mnie dojść na salę a tu wielka D. Jestem sama nastrój taki sobie tęsknię za domem dziećmi jeszcze mnie pielęgniarka pocieszyła że może przytrzymają mnie do soboty mam nadzieję że wyjdę jutro po 3 dniach.
 
Asiek trzymam kciuki za szybkie wyjście do domu :) u nas też wczesne ciążę kładą na ginekologii. Pewnie ktoś nowy się niedługo pojawi na sali! Trzymaj się :)
 
Cześć dziewczyny. Też dawno się nie odzywałam ale z dzidziusiem to czas biegnie szybciej.
Doradzę Wam by nie zapomnieć o majtkach z siatki i tylko z siatki. Takie jednorazowe nie z siatki są do kitu. Dużo podpasek poporodowych, podkłady na łóżko, koniecznie dużo wody niegazowanej ale to może ktoś Wam donieść. Stanik do karmienia i wkładki do stanika. Dziewczyny miały nakładki na sutki. Jedna dziewczyna rozrobiła sobie w takiej buteleczce z rozpylaczem tantum rosa i za każdym razem w toalecie sobie tym psikała i mówiła że bardzo jej pomaga. Dużo dziewczyn rodzących naturalnie położna polecała zwykle dmuchane koło. Kobiety rodzące naturalnie miały problemy z karmieniem bo nie mogły usiąść. Karmiły na leżąco. Mając koło jest podobno dużo łatwiej siedzieć.
Przyda się jeszcze z 2-3 szt pieluszek tetrowych do wycierania buźki, nakrywania


Jestem w skończonym 36 tygodniu. Biegnie 37 tydzień.
 
Dziewczyny w niedzielę będę w domu. Zostało mi pare opakowań luteiny i parę sporo duphastonu. Chętnie je komuś oddam w prezencie. Jeśli ktoś by chciał mogę wysłać w przyszłym tygodniu.


Ja już urodziłam[emoji7]
 
reklama
Do góry