reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jadzia ja bym tam nie kombinowala z tym myciem, jesli jest tam tabletka to dobrze bo progesteron dziala;)

Vita kurcze to jeszczw chwile i masz spokoj kochana;)
Ja po zabiegu biore jeszcze te pod jezyk, ale za 5 dni mi sie konczy i mam wizyte i napewno na dowcipna bede musiala przejsc heh...
Nigdy niemialam zadnych problemow z grzybami...
Ale teraz to bedzie pewnie wszystko mozliwe!!!
 
reklama
Julia mi sie zdarzylo przed ciaza z pól roku wczesniej jakies zapalenie. A pozniej na luteinie bylam od 19 tyg to juz w 21 albo 22 tyg miałam grzybice, potem chwile spokoju i juz chyba 4 raz mam nawrót:( teraz juz chyba na wszelki wypadek mam globulki na stale żeby w razie porodu nie bylo grzyba w kanale rodnym. Polecam lactovaginal raz na jakis czas, mozesz brać dla wyrównania ph to może Cie nie złapie bo później to juz ciężko wyleczyc
 
Vita a wiesz zakupilam sobie ten lactovaginal i powiedz raz na jakis czas uzywac czyli? Tala dawke kuracje jedna na miesiac wystarczy?
A ten grzyb jak sie objawia? Swedzi piecze??
 
Mmm
Gratulacje ☺
Emka
Ja mam tylko bóle przed wyproznieniem jak wiem że mnie boli to idę na kibelek i już jest ok.
Ja brałam duphaston a teraz po wyjściu ze szpitala przepisali mi znowu ta luteine dopochwowo nie wiem co lepsze
Jadzia
Nigdy nie wyplukuj tabletek to ma wszystko naturalnie samo wyplynie podczas chodzenia a pozatym wyplukalabys swoją naturalna florę.
 
Julia częściej, raz na 3-4 dni nawet, raz na miesiąc to za mało. na opakowaniu jest żeby brać codzień ale to tanie tabletki nie są, więc nie wiem czy ktoś tak bierze codziennie :D
Mnie piekło przy grzybicy, a ostatnio wyszła mi grzybica w badaniu na czystość i ja jej nie czułam ii zdziwiłam się nawet że mam jakiegoś grzyba. Upławy normalne bo luteina- takie bialo-żółte. Tylko Pani powiedziała że w wejściu tam do środka jest zaczerwienione i sprawdziła papierkiem i potwierdziło grzybicę i teraz to sama nie wiem czy już jest ok bo nadal nic nie czuję
 
dziewczyny któraś z Was miała problem z anemią, ja dziś byłam na badaniach i mi ładnie wzrosła hemoglobina z 10,9 na 13,0, a przed ciąża miałam 12,5. przez miesiac brałam tardyferon- 1 tabl dziennie razem z 1 tabl chela-ferr, ważne zeby nie brac razem z magnezem, gdyż sie zakłóca wchłanianie.
 
pobiore jeszcze ten chela ferr bo tardyferon akurat wczoraj mi się skonczył :)
A mam pytanie z innej beczki, Ali na pewno w temacie jesteś. Wystarczy mi po 3 komplety ubranek na 56 i 62 do szpitala? bo u nas trzba mieć swoje w szpitalu. Biore jeszcze kocyk, recznik, rozek, 2 pary łapek i 2 czapeczki I co z rzeczy kosmetycznych? pieluszki, chusteczki nawilzane i cos do pepuszka?
 
reklama
Ja mam przygotowane ciuszki do szpitala na 56 - jak będą przymale to mąż dowiezie większe. Mam po 3body z krótkim i długim rekawem, spodenki i pajacyki. Do tego też niedrapki, skarpetki i czapeczki. W moim szpitalu chcą jeszcze rożek, pieluchy tetrowe, pampersy, mokre chusteczki, krem do pupy i kocyk. To wszystko czeka już w torbie :) zastanawiam się czy brać smoczek?
 
Do góry