reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

czyli o wszystkim pomyśłałam oprócz o kremie do pupy. A co dla Ciebie na okres poporodowy? majtki siatkowe jednorazowe + te wielkie podpaski?? i do tego jakiś podkład na łozko??
Jestem kompletnie zielona bo u mnie na stronie szpitala nie ma zadnych informacji, chyba przejde sie we wtorek do poloznej i zapytam o to wszystko, bo podobno w niektorych szpitalach nie mozna miec tych majtek tylko lezy sie z golym tylkiem za przeproszeniem, zeby rana oddychala?
 
reklama
Ja też nie wiem czy brać smoczek, bo słyszałam że w niektórych szpitalach krzyczą że jest później zły odruch ssania przez za wczesne dawanie smoczka, nie mam pojęcia, na prawdę chyba muszę dopytać, choć smoczek akurat dużo miejsca nie zajmuje :D
 
Mam 4 pary wielorazowych siateczkowych ale też nie wiem jak to będzie. Do tego kilka podkładów na łóżko, te wielkie podpaski, zwykle podpaski takie z babka lancetowata. Mam też te wkładki do biustonosza, maść lanolinowa na brodawki.
 
ja mam 5 sztuk jednorazowych majtek, podpasek wielkich 10 i 5 podkładów na łożko i więcej chyba nie biorę bo samo to zajmuje i tak już duzo miejsca, zawsze można dokupić w kiosku szpitalnym, na pewno mają takie rzeczy albo mąż dowiezie
 
Spakowałam narazie to co pisałysmy, ubranka mam narazie w szafie ale w jednym miejscu wszystko , tak żeby tylko wyjąć i włożyć do torby w razie coś, bez szukania. Dawno jesteś już spakowana? mi się dopiero teraz gorszy stres wlączył przed tym porodem, że to już blisko...
 
Vita to rozumiem ze po jednej tabletce brac 3-4dni?;)
To od dzis zaczne!
Ja znalazlam apteke i za ten Lactovaginal place 24zl;)
Bo tez znalazlam za 35zl...
 
Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było ale czasu mało. Dużo przejść...

Moje dziewczyny rosną jak na drożdżach...

Miały kolki ale już minęło. Nadal alergia pokarmowa...i w dodatku refluks. Dopiero od tygodnia jet w miarę normalnie...


Dziewczyny które urodzily co u Was? Te które jeszcze na placu boju...trzymam kciuki. Dacie rade! Ja dałam to i Wy dacie.

Swojego niebieskiego przyjaciela który towarzyszył mi tyle tygodni schowałam na pamiątkę bo nie planuje żeby miał mi się jeszcze kiedyś przydać.

Całuje was mocno i pozdrawiam. A w załączniku pokaże Wam moje juz prawie 10 tygodniowe panny
uploadfromtaptalk1473340574121.jpg


Hanna i Laura ur.27.06.2016
36+1 tc
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1473340574121.jpg
    uploadfromtaptalk1473340574121.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 811
reklama
Ja pakuję już w razie coś, wolę mieć gotowe, bo te skurcze to masakra... nie są bolesne ale są częste i ciągnie mnie w dół czasami...

Julia tak wydaje mi się że jedna tabl na 3-4 dni będzie OK, mi polecała babka w aptece ten lactovaginal, on jest dopochwowy i podobno lepszy przy dopochwowej luteinie niż te doustne.

Patuska ale masz piękne Księżniczki <3
 
Do góry