reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja juz nie wiem z tą szyjka jedni tak drudzy inaczej eh nieważne trzeba poprostu uważac i tyle co nie dziewczyny.
Mnie nic nie kluje o nic nie boli tylko jak musze się wyproznic.
U mnie rozpoczął się 33 tydzień
 
reklama
Mmmm gratulacje i duzo zdrówka dla Was :)

Ziemniaczki ale wtedy Cie boli ? Ja to mam takiego stracha tylko ze odstanie mi sie wtedy przesunął ten krążek ...
A moja koleżanka urodziła sie w tak wczesnym etapie ciazy jak 24 tc wlasnie koedy jej mama miała problem w wc , wypadła pępowina ... Ale to było
30 lat temu...




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Mmm gratulacje :) super no to spotykamy się w szpitalu bo ja na dole ty na górze w szpitalu. Super że miałaś,takie wsparcie w naszym lekarzu i dobrze że udało Ci się trafić na jego dyżur. To już masz za sobą i dzidziusia przy sobie
 
Mmm7 szybkiego powrotu do formy.
A czemu obawiasz się terminu miesiączki?

Napisane na SM-T235 w aplikacji Forum BabyBoom
. Bo zawsze w tym czasie coś sie dzieje, raz plamilam, drugi raz krwawilam, a po 14 tyg to juz tylko skurcze, ale takie co godzina a nawet 15 min. No i teraz wyliczylam na 13, tydzień strachu. I zawsze przed piersi mnie bolą i są twardsze. A z innej beczki, jak bierzecie luteinie dopochwowo to myjcie sie w środku, żeby nie zalegały resztki tabletki? Bo ja po miesiaczkach zawsze wolałam tam sie wyczyścić, ale teraz to co innego. Niby nie wolno grzebać, ale to samo nie wypłynie, przynamniej u mnie.
 
reklama
Jadzia to samo wypłynie tylko nie od razu. Pewnie musialabys ze 2-3 dni nie brać żeby się oczyscilo. Ja juz mam dość luteiny caly czas z wkladkami i co chwila mi cos wyplywa. teraz mam nawroty grzybicy przez luteine i biorę globulki co 2-3 dni przeciwgrzybicze. Mam brać do 36 tyg. A jestem 35+2 wiec dużo nie zostalo :)
 
Do góry