reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniakowe pokoje - jakie mamy, chcemy, marzymy - wątek dekoracyjny :)

reklama
biel jest ostatnio bardzo modna a już w pokojach dziecinnych to prawdziwy hit - stanowi fajne tło dla kolorowych zabawek których nasze pociechy mają coraz to więcej i więcej...
 
biel jest ostatnio bardzo modna a już w pokojach dziecinnych to prawdziwy hit - stanowi fajne tło dla kolorowych zabawek których nasze pociechy mają coraz to więcej i więcej...

Z tym sie zgodzę.
Ja jak będziemy zmieniac pokój dziewczynkom to chcę zrobić jedną ścianę, na kórej będą stać łóżka całą w kolorowe róznej grubości pasy.Pozostałe ściany zostaną jakie są - kakaowe. Na ich tle białe meble dziewczyn powinny ładnie wyglądać.
 
U nas jest ciemno czekoladowa wykladzina i sciany w rozu, mebelki idealnie beda pasowac bo lozeczka tez mamy ciemny braz takze dla rozjasnienia no i wykonczenia mebelkow w rozu do scian. Ale mysle tez o jakich dekoracjach, tylko jeszcze mebli nie przyslali wiec zobaczymy..jak ustawimy i jak to bedzie wygladac wszystko:)
 
Slicne mebelki malych ksiezniczek.
U nas nie ma wyboru takich ladnych mebelkow.Wszystko klasyka.Albo surowe drewno,albo takie ciezkie brazowe jak pokazywalam albo zupelnie nowoczesne.
Ale dlastarszych dzieci jest kilka fajnych mebelkow zwlaszcza lozek.Ja kupilam Maxowi swietne lozko samochod z krecacymi sie kolami.Obiecuje ze w koncu zrobie zdjcie i sie pochwale ;-)
 
Ania jak tam mebelki? Już skręcone??:-)

Gosia jak się Maxowi śpi w nowym łóżeczku? Nie będę cie teraz "molestowała" o zdjęcia bo wiem że zarobiona jesteś..

Może to nie pasuje do wątku dzieciowego ale wczoraj postanowiłam przerobić naszą starą szafkę. Miała ona paskudny niebieski kolor i nie pasowała nam nigdzie. Postanowiłam ją pomalować. Jezuuu ale się namęczyłam. Mój wrodzony perfekcjonizm nie dał mi odpuścić i malowałam ją z 10 razy aż uzyskałam taki kolor jaki chciałam. W sumie jestem zadowolona. Do tego jeszcze postanowiłam jej tył obkleić tapetą i to był dopiero horror. Wszystko mi się odklejało! Przykleiłam ją w końcu na klej do decoupage'u i jeszcze dziś rano wszystko się trzymało:-D
 
Yeneferna poczatku Max byl zachwycony, potem powiedzial zeby lozko sprzedac bo woli spac na dywanie byle w pokoju z tatusiem :-D a teraz znow kocha swoje lozko.
 
Yenefer skrecona komoda i regal, jeszcze szafa zostala, bo M ciagle czasu nie ma i tak na raty..jakosc tych mebli srednia, ale za ta cene i do niszczenia malym nie potrzeba lepszych:)
No to sie nameczylas z ta szafka, ale skoro efekt zadowalajacy to bylo warto:)
 
reklama
to sa moje pomysly na pokoik dla naszych dziewczynek... pracujemy nad tym...
221654_1965002039031_1062270100_2344882_7922937_n.jpg


225197_1965002159034_1062270100_2344883_1730700_n.jpg


228577_1965002239036_1062270100_2344884_6906590_n.jpg
 
Do góry