reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniakowe pokoje - jakie mamy, chcemy, marzymy - wątek dekoracyjny :)

Dziewczyny doradźcie mi, moje bliźniaczki będą kończyć w sierpniu 2 lata, a my przeprowadzamy się do nowego mieszkanka i zastanawiam się nad kupnem nowych łóżek dla dziewczynek. Ponieważ te niemowlęce są przez nie, że tak ujmę "wykończone" rozlatują sie po prostu.Na łóżko piętrowe to za wcześnie , macie jakiś pomysł na łóżeczka dla 2 latek? co się u was sprawdza?
 
reklama
Dziewczyny doradźcie mi, moje bliźniaczki będą kończyć w sierpniu 2 lata, a my przeprowadzamy się do nowego mieszkanka i zastanawiam się nad kupnem nowych łóżek dla dziewczynek. Ponieważ te niemowlęce są przez nie, że tak ujmę "wykończone" rozlatują sie po prostu.Na łóżko piętrowe to za wcześnie , macie jakiś pomysł na łóżeczka dla 2 latek? co się u was sprawdza?
kochana ja nie mam jeszcze blizniaczek, ale mam za to dwulatke i wiem o czym mowisz ,ze lozko jest wykonczone :-D
ja moge ci doradzic tylko zebys dobrala lozeczka do ich wieku , tz takie , z kotrych same moga swobodnie schodzic i wchodzic, maja oslonki po boczkach, jestem pewna ze na allegro jest ich miliony . my zmienilismy naszej na takie jak miala 18 miesiecy i jestesmy zadowoleni ;)
59950_1570545537865_1062270100_1643609_6091146_n.jpg


moze przyda Ci sie ten link http://allegro.pl/lozka-i-kojce-lozka-pojedyncze-98750
 
Milena23UK ślicznie wygląda malutka w tym łóżeczku :) A nie spada z niego bo się trochę obawiam o moje wiercioszki, a jakiej wielkości jest to łóżeczko?
 
mala nie spadla ani razu z niego, ale na poczatku tez sie balam i podkladalam miekki kocyk w razie wypadku ;) ono ma dokladnie taka sama wielkosc jak te wieksze lozeczka niemowlece tj 140/70 dlatego materaz mamy ten sam co miala w lozeczku swoim.
 
dzięki za rade:) zdecyduje się na takie łóżeczka :) Madzia takie łózeczko to dobre rozwiązanie na mały pokoik , ale jestem wrecz pewna że dziewczyny łaziły by sobie po głowach:/
 
My planujemy kupić dziewczynkom w przyszłym roku - jak będą miały ok 2,5 roku (chyba że konieczność w postaci rozwalenia obecnych nas zmusi wcześniej :) ) - takie:




d71d258c84ba35a42d4227ff68ca996b.jpg

Dokupimy ewentualnie taką barierkę zabezpieczającą jak będzie koieczność.
 
reklama
Do góry