reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Wy się pytacie, kiedy minął roczek - a ja się pytam, kiedy zleciało 2,5 roku? Hehe
 

Załączniki

  • WP_20170817_18_23_01_Pro.jpg
    WP_20170817_18_23_01_Pro.jpg
    252,9 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Witam drogie mamusie! Brakuje czasu by przywitać się po tej stronie [emoji8] ale jesteśmy Milenka i Natalka przyszły na świat 9.09.2917 r ż waga Milenka 2080 i 48 cm i Natalka 2085 i 45 cm.
Przeżyliśmy chwilę grozy. Od początku wspomagane oddechem.mialy powiększone crp. Milenka po jakimś czasie odpieta od ceppapa w drugiej dobie miała bezdechu. Jednak ż dnia na dzień jest coraz lepiej. Dziewczynki przybierają na wadze Milenka 2220g Natalka 2170 g,oddychaja samodzielnie,drugie dzień jedzą butelka mleko o które walczyłam jak lwica.jestesmy z nich dumni i wierzymy że będzie tylko lepiej.
1505668940-aaaaaa.jpeg
1505668946-aaaaaa.jpeg

Tak wyglądają dziewczyny dzis

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kapinka witamy. Sliczne panieneczki, niech sie zdrowo chowają. Już nie pamiętam kiedy moje takie male były. Przed tobą teraz czas pełen wyzwań, cierpliwości i wytrwałości życzę. Mamy bliźniąt zawsze dają radę ☺. Dawaj znać co tam u Ciebie, postaramy się wspierać.
 
AmMaWi twoje zaraz roczek :) może.mi pokażesz zdjecie na priv :) chętnie zobaczę :)

Kapinka witamy panny po tej stronie brzucha!naprwno już będzie tylko lepiej!
Zobaczysz jak ten czas zaraz przyspieszy jak będziecie już w domu. Jak coś pytaj i gratuluję laktacji!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
AmMaWi twoje zaraz roczek :) może.mi pokażesz zdjecie na priv :) chętnie zobaczę :)

Kapinka witamy panny po tej stronie brzucha!naprwno już będzie tylko lepiej!
Zobaczysz jak ten czas zaraz przyspieszy jak będziecie już w domu. Jak coś pytaj i gratuluję laktacji!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Żebym mieć mleczko niezłe piekło przeszłam. Najpierw zaraz po cc coś tam leciało,na drugi dzień po cc w południe miałam po 3 ml dla dziewczyn ale wieczorem złapał mnie okropny bol(przeforsowałam się),że nie byłam w stanie nawet siedzieć i ten ból sprawił ,że przez dwa dni mimo do stawiania do laktatora mleka nie bylo. Wróciłam do domu i odciagalam strzykawka. Najpierw 1 ml Z dwóch piersi zajeło mi to godz,potem 5 ml,10 ml. I dopiero ruszył laktator. Teraz naraz ściągam od 40 ml do 70ml. Na początek to wystarcza oczywiście staram się o więcej bo dziewczynki jedzą już po 25ml i 20ml.
Tylko wiecie co dziewczyny....ostatnio jakbym np 4 godz nie odciagala(czasami nawet po 3) pojawia mi się gorączka. Myślę że to od piersi bo całe ciało jest chłodne tylko i wyłącznie piersi i wokół nich jest gorąco. Mialyscie tak?

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry