reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Madison dziekuje :) od wczoraj studiuje bloga :) O ile do biegania sie nie przelamie na pewno, to sposob jedzenia musze zmienic i koniec kropka. Podziwiam za wytrwalosc :) W ogole widze ze duzo tu dziewczyn biega, cwiczy, stosuje rozne diety, kurde a ja jestem tak niezorganizowana ze szkoda gadac, nie potrafie sie zmobilizowac i zorganizowac :) Ale to sie zmieni :)))

A jesli chodzi o cepathil to chodzilo ci o dzieci czy o siebie? Bo ja kupilam malemu ostatnio ale sama mam problem ze skora i tez nic mi nie pomaga.
 
reklama
Widzę że coraz więcej dziewczyn podejmuje się ćwiczeń :D . Ja ćwiczę od listopada po40-50 min wcześniej nie stosowałam diety i powoli schodziła waga i są efekty ale teraz mam rygorystyczną diete i ćwiczenia cardio1h narazie 3 dzień zobaczymy za miesiąc. Liczę na jeszcze większe efekty :D. I bardzo polecam ćwiczenia cardio sa najlepsze na zrzucenie zbędnych kg. same brzuszki nic nie dają niestety.
 
LIONESKA - dla dzieci tez ten Cepathil, ale dla dorosłych - poezja co robi ze skora :) Taki dermoprotektor do ciała i twarzy, polecam :)

CATHERINE - zgadzam sie w 100% musi byc cardio, tylko to spali ten tłuszczyk :) ale brzuszki tez, bo tutaj nie o sam tłuszcz chodzi, ale o miesnie które najmocniej oberwały przy ciazy i cc. Dosc powiedzieć, ze ja w 10 dni straciłam w obwodzie brzucha 7 cm!!!! Ale 20-25 minut każdego wieczoru cwicze tylko mięsnie brzucha. Przez 3 tygodnie schudlam 2,1kg, ale przez polowe tego czasu miotalam sie z dieta, teraz powinno byc szybciej, bo aktywności mam ze ho ho. No i w biodrach straciłam juz 4, wiec tez dobrze :)
 
Madison- super, że się odezwałaś. Moje dziewczyny ważą obecnie 7,4 i 8,3, mierzą 72 i 75cm.

Powiedzcie mi dziewczyny, co na pozbycie się tzw.oponki po ciąży, nie mam blizn, rozstepow, tylko nadmiar skóry. Zawsze miałam płaski brzuch teraz to masakra. Ten cetaphil trochę by ujedrnil? Jakie ćwiczenia.
Lioneska-jeśli chodzi o zdrowe odżywianie, ja wkrecilam się w grupę na fb blw-przepisy. Gotuje dzieciom tradycyjne kasze, domowe obiadki,podaję pełnowartościowy deser, muszę przyznać, że dziewczynkom wyniki się poprawiły. Tylko u mnie ten brzuch to porażka...
 
mi tez by sie przydala dieta i bieganie. Kiedys biegalam i to bylo super- zero cellulitu, czlowiek naladowny energia. Ale teraz nie ma szans. Musze prace napisac, potem wracam do roboty wiec czasu bedzie tyle co nic na swoje hobby.

Madison- wczoraj kupilam Cetaphil dermoprotetor zachecona twoja opinia. BEde testowac i dam znac. W ogole to moja cera jest w oplakanym stanie. Sucha, mam coraz wiecej zmarszek. Macie jakies sprawdzone metody, kosmetyki, zabiegi jak troche poprawic taka sszarzala, pozbawiana blasku starzejaca sie skore na gębie?:-)

Chlopcy sa tacy marudni. Nic im nie pasuje, jecza, denerwuja sie o byle co, wymuszaja. Za to na spacerze- super. Ganiaja sie, bawia ladnie, biegaja, do domu pozniej nie chca wracac.
 
jjka u nas bardzo podobnie, w domu maluchy jęczą i marudzą - pewnie są znudzeni, a na spacerze ok. Smaruję Wojtusia Ptotopic'em i zmiany ładnie zeszły, już prawie nie widać. Łobuz nie dał sobie zrobić zdjęć, więc nie mogłam wkleić. Idą mu górne czwórki, ale nawet nie marudzi z tego powodu za bardzo, tylko ślinotok większy niż zwykle. Krzyś jest większy wymuszacz, czasem trochę histeryzuje, ale ja mu się opieram, mąż niestety daje się wrobić. Ogólnie większe przylepy się z nich zrobiły i reagują na obcych z większym lękiem, trochę boję się o żłobek. Zaczynamy 7 kwietnia adaptację, a od 13 ruszamy pełną parą.
Jeśli chodzi o ćwiczenia to czasem coś poćwiczę w domu, ale zwykle po całym dniu jestem padnięta i zwyczajnie mi się nie chce. Na szczęście nie bardzo mam co zrzucać, wazę mniej nić przed ciążą. Tylko sam brzuch jest trochę bardziej wiotki, ale brzuszki pomagają. Podziwiam biegających :-).
 
Dziewczyny a ja mam takie pytanie z innej beczki, chodzicie z dziecmi na takie imprezy jak wesela? Wczoraj dowiedzialam sie ze na poczatku maja bedziemy sie bawic na weselu, dzieci nie mam z kim zostawic i tak sie zastanawiam jak ja sie z nimi tam pobawie :)) Nigdy nikt w rodzinie nie zabieral dzieciakow wiec nawet nie wiem jak to mozna zorganizowac, zastanawiam sie czy da sie ich jakos uspic i postawic w kacie w wozku hehe :) Nie chcialabym wracac o 20 do domu bo to moja najblizsza kuzynka :)

I podpinam sie pod pytanie jak zgubic oponke, najlepiej w miesiac hahaha :)
 
Lioneska- nie wiem...ja chyba bym sobie darowala wesele teraz, moze za rok, dwa.
Za glosno, za duzo ludzi. Mysle, ze po 10min byliby przemeczeni i rozdraznieni. Ale z 3latkami juz jak najbardziej.
 
reklama
No kurcze wlasnie sie boje ze nic z tego nie bedzie, mialam nadzieje ze ktos mnie tu pocieszy, ze byl i ze jest to do zrobienia hehe :)
A w przyszle lato to juz ich nie ominie impreza, u rodzicow na weselu nie wypada nie byc ;)
 
Do góry