reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Anulfka ale maluchy są już duże :szok: takie małe kruszynki były.

Cannot jak byli mniejsi to łapałam siuski do pojemnika, bo częściej sikali, teraz do woreczka wsadzam siusiorka i tak łapiemy, bo nie raz stałam godzine i nic. mocz wychodzi ok.

Darunia mojej sis syn nie chciał pić mleka i dawała mu do picia kaszki na mleko to akurat wypijał.
 
Edytka, nie chcę im na razie rozpychać tak bardzo żołądków kaszką. Zacznę na razie od owoców i warzyw. Jak już rzeczywiście skończą 4 msc to dam im kaszkę. Aż tak bardzo na tym przybieraniu mi nie zależy i nie muszę ich tuczyć, bo akurat ważą dużo.

Pomyliłam się ostatnio i oboje przytyli po 4 kg. Dodałam Nikosiowi kilogram :p
 
Któraś chętna?
Mam na sprzedaż taki strój, niestety Antos na święta w to nie wejdzie:) za szybko rośnie:)
Strój nigdy nie użyty, lezal i czekal. Nowy lecz bez metek gdyż byl to prezent prosto z Anglii:) piszcie priv
 

Załączniki

  • 1412501027451.jpg
    1412501027451.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 64
  • 1412501041666.jpg
    1412501041666.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 61
  • 1412501062913.jpg
    1412501062913.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 58
ja wielokrotnie juz pobieralam mocz blizniakom, zawsze naklejalam woreczki zawsze mocz wychodzil prawidlowo, nie mylam ich przed pobraniem, tylko przetarlam ewentualnie wilgotną chusteczką.raz tylko zdazylo sie ze nakleilam woreczek to mala kupke zrobila przy okazji wiec zabawa od nowa. no i naklejalam woreczek przed jedzeniem/piciem, wiec sikaly dosc szybko.

Darunia ja rozszerzalam wg wieku metrykalnego wiec mialy skorygowane 1,5 miesiąc jak rozszerzalam diete, wszystko ok z brzuchami. a probowalas im mleko zmienic? bywają dzieci, którym no dane mleko nie podchodzi a innej firmy juz piją.

Cannot a ile wazy i mierzy Antos i ile juz ma miesięcy?
 
reklama
Do góry