reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Gotadora czuje sie jakby to byl 36 juz ide dzis na wizyte z Olkiem do okulisty I tak poczytlam troche w necie I ja nie wiem ale chyba bedzie miec okulary:szok:oby nie bo ja nie wiem jak on je bedzie chciec nosic oczywiscie tak czytalam list tyle tylko ze z jedenj strony:eek:a zdrugiej jest opis calej wizyty I wogole I to bedzie badanie dna oka :eek:czego nie lubie cala wizyta ma trwac do 2 godzin w zaleznosci od wspolpracy z dzieckiem o zesz a tak wogole to mi sasiadka przytaskala wozek:szok: w sumie to juz bedzie moj czwarty w kolekcij maclarena triumpfa czy jak on sie tam zwie teraz to jestem ekspert od wozkow :-)ale te wasze dzieci szybko rosna gotadora juz 8 miesiecy I np czerwiec to nie wiem gdzie te 17 dni juz ucieklo ja mialam termin na 13 lipca I taki mam plan zaczac podawac mleko juz dla roczniakow po tym terminie bo narazie mam kupony na mleko I niewiele za nie place a dla roczniakow juz bede placic calosc to tak to odwlekam a powiedzcie mi czy dajecie dzieciom zwykle bebiko mleko??bo kupilam jedno opakowanie I chce im podac bo jade do polski I nie mam zamiaru brac ze soba mleka tylko kupic juz na miejscu druga noc z rzedu moje lobuzy budza sie o 2:25 na mleko swietnie :szok:
 
reklama
Cannot chlustanie może byc od niedojrzałego układu pokarmowego, mój Tomuś do 7-8 miesiąca mi chlustał mlekiem, nic nie pomagało. Kurcze biedny antos tak musi sie męczyć :(

Mama tak mam mojego syna wytatuowanego ;) Szukam zdjęcia, bo gdzieś miałam ;)
Podziwiam Cię kochana, jesteś tak jak dziewczyny pisza super mama.


Jjka ale przystojniaczki ;)


Aneczka witaj. Zobaczysz juz niedługo maluszki będą razem w domku! ładne imiona maja chłopaki, nasz jeden bliźniak też miał być Natanielem ;)
 
Aneczka witaj na forum!
My braliśmy żelazo- actiferol najpierw 7 mg a potem 15 mg od chyba 2 m-ca życia bo mieli lekką anemię. Ostatnio robiliśmy morfologię i anemii już nie ma, ale lekarska kazała dawać profilaktycznie 15 mg do końca 1 roku. Na początku też robili kupy ciemnozielone - prawie czarne, ale jak zmieniliśmy mleko na zwykłe bebiko 1 to zrobiły się normalne.
Kurcze coś dolega moim chłopakom, w nocy budzą się co chwilę z płaczem, wiercą się, marudzą popołudniami i popłakują bez powodu. Trochę kichają i kaszlą, chyba chwycili coś od nas bo maż był przeziębiony, a i mnie coś gardło pobolewa. Idziemy dziś do lekarza, bo przy takich obiawach ostatnio było zapalenie płuc. Przez te nasze witokie krtanie bardziej sa narażeni na choróbska. A już 2 m-ce był spokój brrr.
 
Dziewczyny melduję się po weekendzie:tak:
W niedziele mieliśmy chrzciny, dzieciaki były nawet grzeczne w kościele, Wojtuś tylko troszkę postanowił "poprzeszkadzać" księdzu. Jak dostanę zdjęcia od mojego taty z aparatu to wstawię.
A od wczoraj coraz gorzej się czuję, mdli mnie non stop i zaczęły się niestety wymioty. Wczoraj wieczorem tak mnie z cięło, że mąż musiał sam uspać dzieci i w nocy zajmować się nimi.:crazy:

A moja Asia musi raz dziennie zwymiotować bo według niej dzień byłby stracony:crazy:
 
Mama powodzenia na wizycie :tak:

Anulfka i Napierajka zdrówka dla Was i maluszków! i Anulfka jak najmniej przypadłości ciążowych


aaa... mój mąż założył tę koszulkę! real man make twins :rofl2:
 
Dla mnie wszystkie mamy, ktore oprocz blizniakow mają starszaki są the best. Ty mama to juz przebilas wszystkich ale justynia, i nowa kolezanka, co ma w domu juz starszą dwojeczkę tez wymiatają:-D

Napierajka- moze to zeby. Przy zabkowaniu katar jest jednym z objawow bo sluzowka jest rozpulchbniona wszedzie, w nosie tez i moze cos kapac. Nie wiem jak z kaszlem. Dajesz cos swoim na dziasla? U nas jak M. marudzi bardzo to mu daje Cammille i pomaga. Kupilam tez nakladki na palec takie siliconowe i im jezdze po dziaslach- tez przynosi ukojenie.


Mama- czy wiadomo juz czy to beda blizniaki jedno czy dwujajowe? wiesz juz cos nt. plci?

Anufka- oj, biedna ty biedna. Oby do IIgiego trymestru. Rodzinka juz wie? Pewnie sie trochę zdziwią, heheeh.

A ja ostatnio mysle o 3cim dziecku ale wstrzymam sie jeszcze. Zobaczymy jak chlopaki podrosną czy dadza popalic. Bo jak bedą rozrabiakami i sobie nie bede dawala rady to odczekam az skoncza 3 lata. Tak kazdy mowi, ze najgorsze 3 lata. Z drugiej strony ja nie mam za duzo czasu. W tym roku 33 koncze:szok:
 
Jjk napewno mam die owodnie I dwa lozyska a co pluci to wygladaja na dziewczyny a czy sa jednojajowe czy dwu to sie dowiem pozniej bo na bank bede robic genetyczne badanie jezeli dzieci beda tej samej pluci co do powiekszania rodziny to zawsze mowilam ze mala roznica wieku jest najgorsza I sie sama wpakowalam:-) dobra ide towarzystwo budzic I spadam do szpitala:-)
 
reklama
Anuflka a ty jutro nie masz przypadkiem wizyty u gina?
Jjka co to za nakładka na palec? hehehe ja już zamknęłam warsztat i wszystkie dzieci mam w domu, przyznam się że myślałam tylko o 1 dziecku ale mam dwoje i jest super. :-)
 
Do góry