reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Anulfka wow jestes w ciazy, gratuluje.rozumiem, ze sytuacja wam sje komplikuje ze wzgl na te ilosci kontroli, tez nas to czeka. Jakbys potrzebowala luteine, to moge ci przeslac mam , kilka opakowan dopochwowej, nie zdazylam zuzyc bo trafilam do szpitala. Ale zycze ci aby ciaza minela bezproblemowo!
 
reklama
Celina wspaniała wiadomość :-) nie ma to jak w domku! co do karmienia ja karmiłam osobno, ale są tu Mamy, które karmiły razem
 
Witam nowe mamy tutaj przynajmniej jakis ruch bo na drugim watku wszytskie ganiaja dwulatki:-(nie ma z kim pogadac:-(moj najstarszy pil cale swoje mleczne zycie nutramigen ba zrzeral go tyle ze nie nadazalam recept wykupywac a kazdy mowil ze takie ochydnne w smaku:-Dja sily czerpie z bateri duracel:-Dzartuje:-) ja karmilam razem na poduszce rogalu z nakladkami I dalo sie tak bylo najszybciej
 
Domi witaj u nas, jej ale dziewczynki sa malusie, a jakie piekne, dobrze, że u nich wszystko ok i oby tak było, są silne z tego co opisujesz i oby nabierały więcej sił do samodzielnego oddychania, będzie dobrze, macie super opiekę.

Celina i jak w domku? opisz coś więcej i pokaż swoje maluszki. jak ja karmiłam to raz jednego raz drugiego.

Cannot jakieś kontrole już mieliście?

Abd ale ślicznotki! jej kiedy moje były takie małe? :-)

Gotadora pokaż nam swoje cudaczki, już po 10 kg ważą? chcą mojego Tomcia przegonić????

Jjka współczuję....moi jak mają jakieś jazdy to nigdy ich nie wyciagam z łóżeczek, raz Tomusia wyciagałam ale aż się zaniósł więc wiadomo że musiałam, a tak to staram się tylko pogłaskać.

Mama bidulko kochana, pewnie chłopakom zęby idą i dlatego, oj chłopy to wiedcznie nie zadowoleni i marudni, bo oni pracują itd
A jak się czujesz?

Moje też ostatnio marudzą, szczególnie Tomasz, ale żeby w natarciu w końcu jedynki im idą, bo śmiesznie wygladają z dwójkami :-p
Spanie ostatnio dłużej zasypiają bo ok godz ale wariują w łóżeczkach i padają....

Justynia zdrówka dla Natana.
 
Jjka ja na razie podaje kaszki robione na wodzie z bobovity, kupiłam też zdrowy brzuszek z nestle bo mi dużo koleżanek polecało (jeszcze nie dawałam bo ma gluten). Filip je pełną porcje kaszki tj 150 ml, a Lena połowę tego. Z mięska to daję na razie tylko indyka, zamówiłam sobie u znajomego królika takiego swojskiego ma być do miesiąca. Dzisiaj pierwszy raz dalam do zupy ryż i Lena o dziwo zjadła.
Jjka Napierajka jakie owoce podajecie już dzieciom?
Domi jakie maleńkie są twoje córeczki, śliczne imiona wybraliście dla dziewczyn
Emilek jak przeczytałam twoją historie z kupą to mi się też coś przypomniało. Jak Lena nie miala jeszcze miesiąca przebierałam ją w środku nocy, oczywiście ja lewdwo na oczy patrzyłam, a ten mały potworek puścił pierda razem z rzadka kupą i wszystko poszło na mnie i na dywan myślałam że się chyba popłacze :baffled:
Adb śliczności :-)
 
Ostatnia edycja:
Celina mi niestety w ogóle nie udało się karmić piersią, bałam się że moim dużym biustem uduszę dzieci:-) a poza tym strasznie spielam się w szpitalu z tym karmieniem piersią. Udało mi się przez ponad 2 miesiące ściągać pokarm laktatorem i podawać butelkom gdybym się bardziej przylożyła to na pewno m
ogloby to trwać dłużej
 
reklama
z pozdrowieniami dla cioci Bibiany :-)

DSC_0002.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0002.jpg
    DSC_0002.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 95
Do góry