reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Mama nie strasz :szok: ja w tym roku mam z pracy badanie piersi więc muszę się wybrać...

Jjka super że dzieciaki same zasypiają, to na pewno wielka ulga, oj ja sobie nawet nie wyobrażam usypiać na rękach, nie dałabym sama rady :no:

Karmelova pewnie że lepiej sprawdzić, może tak jak dziewczyny piszą samo minie ale będziesz mieć czyste sumienie że sprawdziłaś :tak:

Oj zazdroszczę budowy domu, ja całe życie mieszkałam w domu a teraz niestety w bloku, ale u nas tak cholernie drogie ziemie, ze szok, mój brat z zakupem działki i budową domu zmieści się w cenie działki jaka u nas jest :-(
 
reklama
Cześć dziewczynki!moje paskudy też zasypiają same na noc ale od kilku dni się wściekły chyba,w ułamku sekundy przewracają się na brzuch i wstają a ja nie wiem kogo pierwszego łapać zanim się uderzy w locie i już dwa razy usypiałam ich w wózku,ale tak to nie będzie i muszę coś wykombinować.Dzisiaj Dawid zaliczył pierwsz upadek przy kanapie,obyło się bez urazów:)
Ja budowę mam już za sobą,jak zjedziemy na stałe to tylko meble i mieszkać:)karmelowa a jaki projekt wybraliście?

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Bibiana ja całe życie też mieszkałam w bloku, od 4 lat mieszkam w domu u babci nie powiem ciężko było się przestawić bo dużo więcej jest obowiązków i pracy koło domu ale przynajmniej masz ogródek i nie musisz martwić się sąsiadami za ścianą.
Multimama nasz projekt dom w żurawkach tylko dorabiamy jeszcze piwnicęnie jest zbyt duży ale wyszliśmy z założenia że powinnismy wybrać coś na co w miarę nas stać Projekty domów małych (40-150 m2) Dom w żurawkach

a wy jaki domek macie?
 
Ostatnia edycja:
karmelova, budowa domu już za nami. Wspominam fajnie ale wtedy nie miałam tylu obowiazkow i był czas na szukanie plytek, mebli, armatury itd. Masz racje, ze wybrałaś nieduzy dom. Bez sensu budowac wielką chawire. Teraz dzieci nie chcą mieszkac z rodzicami, a po co na starość zostawać we dwojke w wielkim domu. Widze to po rodzicach moich i znajomych. Tylko marza o tym, żeby sprzedać wielką chalupe i sobie kupic domek z 2 pokoikami i kawałkiem ogrodka. My mamy taki 150m2 i to jest wystarczająco a może i trochę za dużo. Sprzątania jest dużo, koszty utrzymania no i budowy oczywiście. Teraz bym postawila taki max 120m2. A no i mamy piętrowy i niestety schody są denerwujące. Ile ja się nalatam. Gdbybym miała bardziej ustawną działke to parterowke bym postawila.
 
Karmelowa fajny:)my teraz nie budowali byśmy takiego dużego bo po podniesieniu ścianki kolankowej wyszło ok 180m ale już po wszystkim:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Slicznie Wam dziekuje, zastanawialam sie wlasnie nad Medela, a skoro Wy prawie jednoglosnie ja zachwalacie to nie ma co tylko ruszyc na poszukiwania promocji. Dzieki
 
Ja cale życie w domu teraz szukam czegoś większego bo ciasno się robi w Pl mam tez dom budowa kosztowała mnie wrzody na żołądku popelnilam mnóstwo błędów np zamowilam szklane umywalki do lazienki:szok: porazka kazda kropelka wody widac ale poki co nie przeprowadzam sie dom ma 250m lubie duze przestrzenie jezdze na wakacje tylko ze jz drugi rok spie na materacach bo nie mam wiecznie czasu zamowic mebli moj mi mowi ze jezdzi na wakacje do Pl spac na podlodze:-) Bibiana z cyckami nie ma zartow:-)
 
Mama 250m,o kurcze!!szklane umywalki?jeszcze takich nie widziałam,muszę oblukać:)a kiedy planujecie zjechać?my wracamy jak starszy będzie szedł di szkoły,czyli jeszcze chwilke:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
reklama
Multimama ta umywalka to wygląda jak taka dużą szklana miska porażka od momentujak je mam to znienawidzilam sszkło hehehe co do powrotu to nie wiem mnie trzyma szkola dzieci ja juz tyle lat tu mieszkam ze w Pl nie czuje się jak w domu tzn mam tammame i babcię ale żebymtak na stale mmiała mieszkać nie wiem co do wielkości domu to mnie ograniczala niustawna działka i jak robilam projekt to ciągle cos dodawalam tak wyszło ze jest tyle metrów teraz to nawet myślę ze może by to sprzedaći zzrobić cos odnowa ale jak sobie wspomne budowę to mnie zaraz cos ściska ze mi się odechciewa:-)
 
Do góry