reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Hej dziewczyny jak tam u was? Wiosna juz na dobre zawitala u was??
U nas dużo sie dzieje... odwiedził nas zajączek wielkanocny tuż przed samymi świętami... Poza tym nie dzis świetujemy 2 latka. Byliśmy dziś w przedszkolu na dniach otwartych. Od września zaczynamy. Ostatnio pogoda super więc korzystamy z wiosny
received_2274292299491190.jpeg
20190424_160010.jpeg
20190421_123247.jpeg
 
Oooo gratulacje kochana, no my z tego samego dnia i tez świętowaliśmy 2latka, jak dziewczyny przyjęły siostre?powiedz mi twoje juz dużo mówią?
 
Oooo gratulacje kochana, no my z tego samego dnia i tez świętowaliśmy 2latka, jak dziewczyny przyjęły siostre?powiedz mi twoje juz dużo mówią?
U nas też powoli idzie to mówienie... wprawdzie juz sie tym nie martwie bo jest progres i powoli pojawiają sie nowe słowa więc najważniejsze ze sa postępy. Gdzies przeczytałam ze 2 latek powinien znać 50 słów i chyba sie nam nazbiera. Szczegolnie ze za słowo uznajemy miał hauł, am-am czy aja-aja i temu podobne...
 
Haaalo mamuski jak tam?
Leci ten czas..
Czy wasze dzieciaki teze są takie uparte i nerwowe. Niby są za sobą ale wszystko muszę ja.. zwlaszcza wieczorem.. ja myje, ja przebieram, ja kładę spać .. zazdrosni sa strasznie o mnie.. we wrzesni bedar mieli trzy lata i bunt dwulatka z dwójką mnie chyba przerasta.. do tego pyskujaca 7 latka..
 
Śliczne te wasze dzieci :). Heda twoje dziewczynki bardzo duże jak na dwulatki.
Kamiladon moje dziewczyny są dwa tygodnie starsze od twoich dzieci. Uparte, wdajace się o wszystko w dyskusje. Histeryczne i humorzaste, więc nie jesteś sama. Zazdrosne na szczęście niie są, bo jedna chce zasypiać z mamą druga z tatą. Ale usypianie ich to kosmos. Dziś np poszły spać o 22. I niestety to coraz częstsze. Najpierw negocjacje o jeszcze 5 minut zabawy. Potem w lozeczkach wydziwianie i próby dyskusji. Masakra. Nobi problem z nocnikiem. Siku super, nawet bex pieluchy w samochodzie. Kupa tylkk w majtki, albo do pieluchy. Nie Wiem jak ja je przed przedszkolem nauczę.
 
Moje też mają swoje histerie. Zazdrosne są głównie o siebie i jak jedna ma coś co druga chce to jest afera na całe osiedle...
Ze spaniem na szczęście nie mamy problemu. Kładą się do łóżka i mam je z głowy... czasem siedzę i pilnuje by nie wychodziły z łóżek, czasem zasypiają same po 15 min a innego dnia jeszcze się z godzinę bawią w swoim pokoju zanim zasną, z reguły mi to nie przeszkadza bo są wtedy mega grzeczne i nie dokuczaja sobie.
Na spacerach też są mega grzeczne, ładnie chodzą za rękę. Do tego stopnia że często wychodzę sama z całą 3 i bez problemu dajemy radę.
received_2290982641158043.jpeg
 
U nas 13.05 skończyliśmy 17 miesięcy a wczoraj minęły 2 tyg bez pampersa. Poszło lepiej niż myślam [emoji3526][emoji3577] u nas też wieczorem mama, tata nie może rozebrać do kąpieli itp..
 
reklama
Do góry