reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blady test ciążowy

No to świetnie! :)
Wiem że teraz ciężko czekać ale może lepiej przyjechać za 3 tyg., powinno być już wtedy bicie serca i lekarz więcej będzie Ci mogł powiedzieć, a leki masz więc chyba się nie śpieszy. Czekam na info po pierwszym usg ;) dbaj o siebie! :)
 
reklama
Bolą mnie plecy, brzuch ... Ciągle biegam sprawdzac czy nie krwawie . Fiksuje. Miałam jakieś tam początki mdlosci ale jakoś minęły ... Nie wiem co myslec . Te dwa poronienia zabiły we mnie wiare że może byc dobrze i że bede wkoncu mama.
 
Dwa wdechy i dużo pracy- to Ci mogę poradzić. Zajmij się czymś żeby nie myśleć, leki bierzesz i teraz już nic więcej nie zrobisz. Nie lataj do toalety bo to niczego nie zmieni. Jeżeli masz możliwość to wychodzi gdzieś wieczorami z domu z partnerem. Zafiksowujesz się a sama wiesz że to nic dobrego. Nic się nie dzieje, brzuch pobolewa bo macica rośnie, podobnie plecy. Herbatka owocowa i dużo spokoju- potraktuj to jak lekarskie zalecenie ;)
 
Dwa wdechy i dużo pracy- to Ci mogę poradzić. Zajmij się czymś żeby nie myśleć, leki bierzesz i teraz już nic więcej nie zrobisz. Nie lataj do toalety bo to niczego nie zmieni. Jeżeli masz możliwość to wychodzi gdzieś wieczorami z domu z partnerem. Zafiksowujesz się a sama wiesz że to nic dobrego. Nic się nie dzieje, brzuch pobolewa bo macica rośnie, podobnie plecy. Herbatka owocowa i dużo spokoju- potraktuj to jak lekarskie zalecenie ;)
Będę się starac . Jeszcze 10 dni ...
 
reklama
Do góry