reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Sylvie88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2016
Postów
43
Witam to mój 4 dzień spoznienia okresu zrobiłam 2 testy przed chwilką bo nie wytrzymałam i chyba jest tam blada kreska, proszę o opinię bo nie wiem czy nie mam przewidzeń.
 

Załączniki

  • 20171214_173303.jpg
    20171214_173303.jpg
    666,8 KB · Wyświetleń: 3 126
reklama
reklama
Ale jakiej pomocy oczekujesz???
Na wizytę u lekarza poszłaś za wcześnie, dlatego nic nie widział.
Beta wskazuje na młodą ciążę, powtórz ją za 2 dni i sprawdź jak przyrasta.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Boję się że to pozamaciczna ciąża. Jest zbyt długi odstęp od miesiączki ale mam nieregularne ponieważ parę miesięcy temu odstawiamy plastry
 
Ja miałam 47,55 blade kreski na testach ale lekarz mówił że to i tak za slaby wynik a miesiączki nie mam od 22 dni

To ostatnią miesiączkę miałaś 27 października czy listopada? Bo ani tak, ani tak nie wychodzi mi 22 dni.
Może ciąża jest jeszcze zbyt młoda żeby lekarz ją wykrył. Tak jak już pisano, powtórz beta hcg po kilku dniach i sprawdź przyrost
 
reklama
Do góry