reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Witaj podesle ci zdjecie moich testow. To zobaczysz ze pierwsze kreski sa bardzo slabe a potem ciemnieja za pare dni
 

Załączniki

  • 1459624235538.jpg
    1459624235538.jpg
    68,2 KB · Wyświetleń: 4 674
reklama
Dziękuje Wam za wszystkie odpowiedzi :) oby to naprawdę było nasze upragnione maleństwo :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
hej ja zrobilam pierwszy test w wielki piatek ,wyszla bardzo slaba kreska wiec pobieglam kupic test ciazowy taki elektroniczny i wyszlo ze to 2-3 tydz od zaplodnienia.po tyg zrobilam kolejny test tym razem zwykly i wyszly dwie mocne czerwone kreski.mam juz 2 chlopcow licze ze tym razem bedzie corka.
 
Potwierdzam ;) Ja na moim pierwszym teście też miałam taką bladziutką :) Zrobiłam po jakiś 8 godzinach test innej firmy i kreska była dużo wyraźniejsza :) Daj znać jaki będzie wynik ;)
 
A ja kiedyś miałam test fałszywie dodatni (test PINK strumieniowy zakupiony w rossmanie) :(
ALE autorko wątku! Jeśli dwa testy wychodzą tak samo, to myślę, że można gratulować i cieszyć się ciążą :) Powodzenia! :)
 
image.jpeg
To moja pierwsza niewyraźna kreska i pierwszy test. Za miesiąc rodzę. :) tak wiec gratulacje.
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    505,9 KB · Wyświetleń: 9 833
reklama
Gratuluję :-) ja w obu ciazach miałam blada kreskę w obecnej pojawiła się dopiero po 15 min na dwóch testach a robiony 3 dni wcześniej hcg nie wykazał ciąży mimo że było tydzień po okresie.. A jednak 19 tc świadczy że jednak była już ciąża :-) mojej siostrze też hcg nie wykazało a Igus ma już półtorej roku :-)
 
Do góry