reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

olivia1011

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2019
Postów
54
Hejka dziwczyny, potrzebuje porady
Dziś rano zrobiłam test który wyszedł negatywnie, niedawno powtórzyłam test i moje zaskoczenie było duże
Nie zdążyłam nałożyć nakładki ochronnej na test a wyszła na nim już druga blada kreska
Czy jest możliwe że to jakiś błąd testu?
Jestem 6dni po owu
 

Załączniki

  • IMG_20200930_140621.jpg
    IMG_20200930_140621.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 463
  • received_1413215502208495.jpeg
    received_1413215502208495.jpeg
    401,8 KB · Wyświetleń: 477
Ostatnia edycja:
reklama
Po pierwsze wiem że te testy lubią oszukiwać.
Po drugie ja też robiłam test 6-7 dni po owu WIECZOREM i co wyszło... Więc wszystko jest możliwe
 

Załączniki

  • received_493725007988617.jpeg
    received_493725007988617.jpeg
    124,9 KB · Wyświetleń: 187
reklama
To, że kalendarzyk pokazał potencjalną owulacje to nie oznacza, że byla ona w tym terminie. Mogła być później lub wcześniej lub wcale.
Oczywiście że mogło tak być tego nie wykluczam
Jestem 10dni po stosunku który odbył się w dni plodne więc nawet jeśli To jest bardzo wcześnie
Dziś rano zrobiłam kolejny test
Blada kreska się pojawiła, mniej widoczna niż ta poprzednia ale cokolwiek jest dlatego zamierzam odczekać jeszcze i iść na betę 😊
 
@olivia1011 To ja potrzymam kciuki. Ale brak ciemniejącej kreski zazwyczaj nie wróży nic dobrego. Jak Cię stać i nie żałujesz pieniędzy, to idź oznacz betę w laboratorium (może być o dowolnej godzinie) i nie będziesz żyła w niepewności. Jeśli na teście coś widać, to i beta powinna wyjść.
 
Witam. Mam pytanie do mam starajacych sie. Z mezem staramy sie juz 10 miesiac. Zrobilam test ciazowy z ciekawosci . Jestem przed miesiaczka. Chcialabym tylko prosic was dziewczyny o zerkniecie na test czy na nim cos widac? Chodzi o proste odpowiedzi tak lub nie. Test byl robiony z probki krwi z palca. Z gory dziekuje za kazda odpowiedz.
 

Załączniki

  • IMG_20201019_113817.jpg
    IMG_20201019_113817.jpg
    163 KB · Wyświetleń: 166
Witam. Mam pytanie do mam starajacych sie. Z mezem staramy sie juz 10 miesiac. Zrobilam test ciazowy z ciekawosci . Jestem przed miesiaczka. Chcialabym tylko prosic was dziewczyny o zerkniecie na test czy na nim cos widac? Chodzi o proste odpowiedzi tak lub nie. Test byl robiony z probki krwi z palca. Z gory dziekuje za kazda odpowiedz.
Nie. Wydaje mi się, że dałaś za dużo krwi.
 
Hej co myślicie o tym zdjęciu? Jestem 3 dni przed planowana miesiączka, cykl stymulowany. Pierwszy raz zrobiłam domowy test z krwi i albo mam omamy wzrokowe albo po roku starań widzę bladziutka kreseczka??? Zastanawia mnie tylko czy w tym dniu cyklu nie powinna ona być już mocniejszą?
 

Załączniki

  • IMG_20201027_213159.jpg
    IMG_20201027_213159.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 162
reklama
Do góry