reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada druga kreska

Dziewczyny dziś zrobiłam z porannego moczu test tylko strumieniowy 10mlu,negatywny.
Nie rozumiem juz nic 🙄
 
reklama
Test mogł być fałszywie pozytywny lub przelany.
Zrób jeszcze jeden (najlepiej z innej firmy) z duża czułością albo leć na będę to sprawdzić.
Kreseczka była widoczna ale delikatna, wiec najlepiej poczekać kilka dni dla pewności, jeśli nie po drodze ci na betę.
Chociaż wiem, ze trudno wysiedziec na miejscu w takiej sytuacji…
 
Dla mnie to jakiś absurd,albo jest hormon w moczu albo nie.
Moja gin. twierdzi,że test nie ma prawa pokazać ciąży bez ciąży.
Ja poczekam parę dni jeszcze mam 3dni do @ .
Teoretycznie tak to działa, że jest hormon, i test go wyłapuje, ale tutaj na prawdę przewinęło sie juz kilka dodatnich pinków, dziewczyny leciały na betę, a tam <5.
 
Nie miałam nigdy fałszywie dodatniego testu tylko mega slabe kreski z których byly ciaze, ale za każdym razem bylam na becie, aby nie miec wątpliwości. Lubie wiedzieć ma czym stoję. I każdej to polecam, bo widziałam już mnóstwo dziewczyn ,gdzie miały dodatnie testy a beta niestety nie wskazywała na ciążę.
 
Teoretycznie tak to działa, że jest hormon, i test go wyłapuje, ale tutaj na prawdę przewinęło sie juz kilka dodatnich pinków, dziewczyny leciały na betę, a tam <5.


No wiem właśnie,szczerze to już tyle co wysikałam testów nigdy mi się ni zdarzyło nawet cień cienia.
A taka kreska blada wysikałam 10lat temu i siedzi obok mnie.
Rok temu w październiku miałam taka delikatna kreskę i w 5tc poroniłam. Nigdy więcej nie miałam cieni itd.
 
Nie miałam nigdy fałszywie dodatniego testu tylko mega slabe kreski z których byly ciaze, ale za każdym razem bylam na becie, aby nie miec wątpliwości. Lubie wiedzieć ma czym stoję. I każdej to polecam, bo widziałam już mnóstwo dziewczyn ,gdzie miały dodatnie testy a beta niestety nie wskazywała na ciążę.
Ja tez nigdy nie miałam fałszywie pozytywnego testu, ale właśnie na forum już różne przypadki się widziało.
Powody mogą być różne, od zalania testu po po prostu wadę produkcyjna, oczywiście może ich być tysiące…
Beta jest najpewniejsza, wtedy wiadomo wszystko, jeszcze w ten sam dzień 😇
Po moim pozytywnym teście zadzwoniłam do mojego ginekologa, poleciałam na betę, a na wizycie lekarz powiedział ze nie potrzebnie (a to naprawde dobry ginekolog). Mimo wszystko, ja uważam ze potrzebnie, głowa była spokojniejsza w oczekiwaniu na wizytę.

Zawsze trzymam kciuki za wszystkie kreseczki 💪🏼
 
reklama
Patrzcie (zapomniałam o tym),ale dzień przed tym testem pink taki mi wyszedł,tego jakoś nie brałam pod uwagę.
 

Załączniki

  • 09fda749-7809-4846-a1d2-71527e69ffae.jpeg
    09fda749-7809-4846-a1d2-71527e69ffae.jpeg
    30,8 KB · Wyświetleń: 220
Do góry