reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada druga kreska

Jest tak kreska, alr jest tez nieco zalany
Powtórz test a jutro beta


No właśnie tak mi się przelało 🤭 dwa dni przed tym testem z wieczornego moczu wyszedł mi ale strasznie bladziutka(innej firmy,nie mam zdjęcia:(
Nie chcę się nakręcać ale dziś jak to zobaczyłam to usiadłam i sama nie wiem co myśleć
 
reklama
No właśnie tak mi się przelało 🤭 dwa dni przed tym testem z wieczornego moczu wyszedł mi ale strasznie bladziutka(innej firmy,nie mam zdjęcia:(
Nie chcę się nakręcać ale dziś jak to zobaczyłam to usiadłam i sama nie wiem co myśleć
Ja z jaśniejszej duzo mam syna, jeśli juz mialas jaśniejsza to coś się może z tego wykluć. 🙂
 
Witam dziś zrobiłam test ciążowy nad dzien przed spodziewana sie miesiaczka wydaje mi sie albo sobie sama wnawiam ze wyszła mi bladsza kreska od drugiej czy to może być ciąża?Co myslicie?
Dla mnie kreseczka jest widoczna, dla pewności odczekaj kilka dni i zrób ponownie test, a jeśli nie masz cierpliwości to biegnij szybciutko na betę 😇
Daj znać co i jak!

Dziewczyny ja z pytaniem,czy myślicie że to pozytywny ?
Poddaje się i odbieram jako negatyw
Kreseczkę widać zdecydowanie, ale może to być skutek zalania.
Powtórz test z porannego moczu ☺️
 
reklama
Do góry