reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Dla nas 300 to też trochę dużoale może wybierzemy się na tą pokazową lekcję a potem sami. Zobaczymy. A ostatnio Olusia zaczęła się strasznie ślinić i cały czas palce w buzi. Myślicie że ząbki już blisko??
 
reklama
Oliwcia w kolczykach wygląda ślicznie!!!
Odnośnie basenu dla nas to też trochę dużo, a poza tym tam może być tylko jeden rodzic, a tak można iść całą rodzinką. My też się wybieramy, ale póki co mój mąż rodzi kamienie nerkowe :-(.

Dziekuję za porady dotyczące problemów kupkowych, cały problem jest w tym że Radzio niecierpi soku marchewkowego, a ani jabłkowy, ani herbatka rumiankowa nic nie pomagają.

Radziu z moim bratem a swoim chrzestnym
adfb1a54f2fa6d0f3851a67cc9120221,10,19,0.jpg


Na kanapie

b0bab8a3418b1805d4987f6af58d82ac,5,19,0.jpg


Radziowi też zaczynają sie wyżynać ząbki, do gryzienia najlepszy Tata :-)

1b6f36cba9a185445212cc31485304fc,5,19,0.jpg


Miłego wieczoru
 
Radzio słodkości :-) I fajnie paluchy zajada :laugh2: Mojej Oliwce też się zęby wyzynają i czasami jest nie znośna ale cóż trzeba to przeżyć :baffled:
 
Hej!!
Juz jestem!
Po pierwsze gratulacje ogromne dla Madzi!!!!!!!!!!!!!a taks ie nie mogla doczekac!
Co do Basenu to tez sie zastanawialismy ale wlasnie te 300 zl to za duzo...
Ale zdecydowalismy ze pojdziemy teraz na ta lekcje pokazowa a potem na ta wspolna :) fajnie isc razem bo osobno to zadna atrakcja....moze jakos razems ie wybierzemy? a i na stronie tego basenu czytalam jakie tam sa reguly ani karmic nie mozna ani nic:( jak chcecie moge podac link.
Kitka Oliwcia slicznie wyglada z tymi kolczykami!!! a pow pediatra nic ci nie mowil? ja niestety tez jestem milosniczka kolczykow roznych i tez bym Judi chciala przebic ale slyszalam ze to dopiero jak skonczy rok...

Marzenko Slicznie Radzio wyglada!!!

Basia mysle ze to moga byc zabki moja tak robi odkad skonczyla miesiac czyli zaczela 2 i dosc szybko sie pokazaly juz pod dziaselkami ale niestety do dzis nie wyszly:(widac przez dziaselka biale paski ale nic....szkoda bo to gorne jedyneczki:( no i Malutka sie meczy...
 
Witam!
Dziękujemy za wszystkie gratulacje. jak tylko się nauczę wklejać zdjęcia, to zobaczycie moje maleństwo:laugh2:

Poród,patrząc że jestem pierworódką nie wydał mi się taki straszny. Konkretnych bóli to około 2 godzinki. Personel naprawdę super, patrząc na to, że nie opłaciłam położnej, zajęli się mną wyśmienicie. Warunki na Wyspiańskiego świetne, tylko jedzenie kiepskie. mnie rodzina dowoziła z domu.
Wypisali mnie już po dwóch dniach, bo w piątek i w sobote w nocy był "nawał" porodów i szukali wolnych łóżek. Po zbadaniu mnie i Adasia stwierdzili, że jak chce to mogę iść. ;-)
Teraz uczę się karmienia, mam nawał pokarmu, muszę odciągać bo Adaś tylko śpi.

Oliwcia slicznie wygląda w kolczykach :tak:
 
Madziu ucz sie wklejac zdjecia i szybciutko chwal sie maluszkiem...
Olkowi wyszly dwa kolejne zabki... dwie gorne jedynki... a myslalam ze jako drugie wychodza gorne jedynki... czy jest na to jakas regula:confused:
 
Madziu jeszcze raz wielkie gratulacje!!!I jak pisala Agusiaaa wklejaj nam tu foteczki!!!!!!!!!!!
Agusia mojeje wlasnie zaczely isc pierw gorne jedynki!!!wiec mysle ze nie ma tak do konca reguly kazde dzieciatko jest inne:)
 
Madzia nio to fajnie że poród miło wspominasz a szkoda że na nowy oddział się nie załapałam :laugh2: I wklejaj foteczki
LILITH pediatry nic się nie pytałam bo po co a dzieciom można już od 6 miesiąca przebić uszka bo im pózniej tym czasami nie dają sobie drugiego ucha przebić ;-) U mnie była chwila płaczu bo Oliwka tego pyk z maszynki się wystraszyła.Ale nic się z uszkami nie dzieje tylko ciekawe co tatuś powie jak przyjedzie :laugh2::laugh2::laugh2: Chyba mnie przegoni :laugh2:
 
reklama
Do góry