reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Dzień doberek :-D Coś tutaj cicho ;-)
Była któraś w tym nowym sklepie dziecięcym koło Auchana??? Łooooo matko jakie tam są ceny :eek: Droższe niż w Smyku a i sklep nie za specjalny
,a ciepło tam było niemiłosiernie a że ja z Oliwką na rękach wybyłam z tamtąd szybciej niz weszłam :laugh2: Jak dla mnie to zbyt taki wygórowany
 
reklama
Ja się też wybieram , zobacze , pooglądam ....
Ostatnio patrzyłam przez szybe i z tego co widziałam to niezłe rzeczy tam mają :tak:
Niestety cen nie widziałam.....:no: ale jak drogo to pewnie nic nie kupi Oskarkowi.
 
Witam

Gratulacje dla Madzi :)

Dziewczyny basen dla dzieci znajduje sie w Bielsku w Lipniku przy szkole Podstawowej, woda w tym basenie jest ozonowana. Jest prywatna firma ktora organizuje kursy plywania dla niemowlat od 3 m-ca zycia. Taki kurs (10spotkan) kosztuje prawie 300zł, lekcja wstepna zeby zobaczyc czy dziecko bedzie chcialo przebywac w wodzie kosztuje 25zł.
I poniewaz chcialam isc z moim maluszkiem na basen, wiec zadzwonilam bezposrednio do Szkoly. I okazuje sie ze mozna przyjsc sobie prywatnie na basen z dzieckiem, najlepiej w sobote lub niedziele bo wtedy woda jest najcieplejsza. I wstep kosztuje 6zł dorosły, 4zł dziecko. Wtedy dziecko moze isc na basen z mama i tata i rodzenstwem :))
Jesli ktos ma zaciecie, umie i lubi plywac to sam moze pocwiczyc z dzieckiem w wodzie i nauczyc je plywac.

Pozdrawiam
Marzena
 
Madzia ogromniaste gratulacje !!! :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

A tak Oliwcia w kolczykach wygląda :-)

18780075_d.jpg


18780074_d.jpg

 
reklama
Madzia ogromniaste gratulacje...
Kitka Oliwcia slicznie wyglada w kolczykach...
Basiu ja tez sie wybieralam z Olkiem na basen ale te 300zl to troche zaduzo...
Marzenko fajnie ze obczailas ze mozna tam przyjsc z dzieckiem bez wykupywania tego kursu... Jak Olus wyzdrowieje do konca to sie moze wybierzemy z mezusiem...
 
Do góry