reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witam i ja moja angina narazie odeszła nie wiem jak daleko ale narazie jest ok wczoraj zakończyłam antybiotyk już nie mogłam sie doczekać bo PIWA mi się chce. Natalia też wróciła do przedszkola za to Patka obudziła sie z takim katarem ze biedna co kichnie to fontanna z nosa a taka zatkana że szok no i kaszel ale damy radę.
Wczoraj miałam dzień odpoczynku od dzieci gdyż mój ukochany za moją namową wymyslił że jedziemy po samochód więc dzieci zawieźliśmy do teściów żeby nie zapomnieli że mają wnuczki i w drogę daleką bo aż za Nysę wiec wróciłam dopiero o 17 ale warto było, później tylko wskoczyłam na urodziny do chrześniaka i niedziela zleciała a dzisiaj powrót do pracy ale jak trzeba to trzeba.
Miłego dzionka życzę
 
reklama
Juz w połowieczerwca otwarcie
odzież używana, zabawki, akcesoria dla dzieci

nie masz wiele pieniędzy a chcesz aby twoje dziecko było zawsze ładnie i modnie ubrane? Zapraszamy do naszego sklepu w którym oferujemy:
Eksluzywną dziecięcą odzież używanąw rozmiarach 56 –140
używane zabawki oraz
akcesoria dla dzieci i niemowląt

tylko u nas światowe trendy mody dziecięcej firm:
Gap, next, early days, mother care, nike
i wiele innych

w naszym sklepie kupisz także używane zabawki i akcesoria dla twojego dziecka firm fisher price, vtech, playskool itp.

Sklep przy ul.sobieskiego 2 naprzeciwko sadu
 
Witajcie

ale dzisiaj straszny upał, a Mój synek od wczoraj gorączkuje wysoki i żadnych objawów, ponoć taka 3 dniowka, zobaczymy, jutro bedzie 3 dzień,czy coś spadnie, najgorsze ze co 2-3 godziny muszę podawac leki bo jak przestają działać to znowu rośnie, ale jest bidulek :-(
 
Ivette pamiętaj że jak dajesz tak często to na zmianę coś z nurofenem i paracetamolem a nie jedno w ciągu
 
WITAJCIE
Ivette biedny ten Twój maluszek:-( Dominik jak był malutki to też przechodził tą 3-dniówkę. Tylko gorączka przez 3 dni i tyle. A po 3 dniach dopadła go wysypka:-/.
Agusia widziałam Cię w niedziele jak jechałaś z pociechami i mężem ul. Warszawską:p:p. Przede mną nikt się nie ukryje;-).
Ja czuję się super, jutro mam wizytę u swojego gina. Jakbyście robiły jakieś spotkanie to ja jak najbardziej się piszę:-).
Dużo zdrówka dla Waszych dzieciaczków:-D
 
Wiem Mery , dzięki , tak właśnie mi lekarka zaleciła :-)

Prychatka - no ja właśnie dzisiaj mam 3 dzień, zobaczymy czy cos się wysypie, do tego jeszcze mu ząbki na górze wychodzą już jeden w nocy wylazł a drugi już ledwo ledwo i to wszystko go męczy, chociaż gorączka już spadła dzisiaj , ale w nocy miał 40 stopni boroczek , robiłam mu okłady zimne ze pieluszka zimna w mig była gorąca :-(
 
Ivette duzo zdrówka życzę .... może faktycznie to trzydniówka... Daria też ją ostatnio miała...
Prychatka gdzie mnie wyśledziłaś? ;) ty to masz oko... Jechałam do siostry do Bytomia albo już od niej... zależy o której godzinie to było...
Dziś dzień wolnego... chociaż załatwień masa... rano byłam na badaniach a za niedługo jadę z Olkiem na szczepienie a z Darią do lekarza, żeby ją osłuchał bo już kilka dni kaszle chociaż już jej przechodzi... ale wolę sprawdzić... a po południu mam zamiar wysprzątać schody do piwnicy bo tam syf okropny ... jeszcze po zimie/wstyd się przyznać
 
Ivette najlepiej jak mały goraczkuje zaaplikuj mu czopek jest najlepszy szybko zbija i nie szkodzi może nie ma trzydniówki tylko to reakcja na wychodzenie paru zebów naraz.
A u nas masakra Natka w nocy mi tak wymiotowała że szok a Patka rano obudziła się z płaczem że ją brzuszek boli i tak ją przeczyściło samą wodą ale w takiej ilości że hoho obawiam się grypy zoładkowej bo wszyscy w domu moich rodziców mają ją a byłam tam we wtorek nawet mała od siory przeszła na zastrzyki bo tak ją meczy a i cała reszta nie lepsza ponoć jest.
No a sobota tuż tuż i nasze wesela masakra jak nas chwyci.
 
reklama
no Kubusia wysypało, temperaturka spadła już do 37, a teraz taki plamasty bidulek :-(

skąd te cholerstwa się biorą takie trzydniówki - masakra :-(

słyszałyście że dzisiaj mają być straszne burze po południu i ulewy ??? ostrzegają w DTVN :szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry