reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Madziadk witamy i gratulujemy maleństwa no i widzę że pochodzisz z mojego miasta napisz coś więcej o sobie.
Faktycznie weekend minął my w sobotę na grillu a w niedzielę trzebabyło na nóżkach do rodziców iść po autko później park lody i tak zleciał cały dzień.
W następną sobotę ide na hotel bo jakaś impreza studencka wiec nie zapowiada sie za ciekawie bo napewno będzie siara i długo będą siedzieć, ąz mi sie nie chce ale szkoda mi siory która cholernie narzeka na nogi że ja bolą, więc obiecałam pomóc.
 
Witaj Madziadk
Fajnie , żę jest nas coraz więcej.

U mnie jakoś leci. Wykaraskałam się z zapalenia zatok.Ale powiem Wam ,że to był koszmar. Nie polecam. Uważajcie na siebie.
 
Dziewczyny , powiedzcie mi czy wy też miewacie bóle brzucha takie jak z przed okresu?
Ja mam takie od dwóch dni pojawiają się i znikają, nie chcę dzwonić i panikować do lekarki, bo idę jutro do niej, ale mnie to martwi, więc może mnie uspokoicie:(
 
ivette wcześniej tak miałam ale nie pamiętam czy to tez tak kolo 25 tygodnia :confused:i samo przeszlo, podobno to powiekszajaca sie macica tak pobolewa ... jedynie co to czuję teraz to czasami jak mi brzuch na dole twardnieje ale bezbolesnie... :-(boli mnie natomiast od jakiegos czasu lewa pachwina... :zawstydzona/y:szczegolnie pod koniec dnia lub przy przewracaniu sie z boku na bok... tez jutro ide do gina... :-p
 
reklama
Do góry