reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Czesc dziewczynki :-)
Ja znowu z pracy pisze :baffled: Jeszcze chwile i tu zamieszkam chyba :-p;-)

Co do Esculapa to w 100% zgodze sie z tym co napisala Kunek :tak: Zreszta mam informacje z pierwszej reki :-p bo przyjaznie sie z synem dr Witowskiego (ktory zreszta tez jest lekarzem) i rzeczywiscie maja tam pelne zaplecze jezeli chodzi o sprzet potrzebny w razie jakichkolwiek powiklan :tak:Nikt tez nie zostanie zmuszony do cc, jezeli chce sie rodzic sn, a jezeli chce sie miec cc to nie ma z tym zadnych problemow, dlatego tak jak napisala Kunek - robia tam tak duzo cesarek, bo to jedyne miejsce w naszej okolicy, gdzie je wykonuja na zyczenie. Caly personel uprzejmy, pomocny i na kazde zawolanie - przynajmniej ja tak to odczulam. Czysciutko, nie trzeba brac zadnych podpasek, podkladow, ciuchow dla dziecka (tylko na wyjscie) itd. W kazdym pokoju lazienka, drewniane meble, posciel "domowa" ;-):-)

Mery, wspolczuje, ze mala tak daje Ci w kosc...Mam nadzieje, ze w koncu zacznie normalnie sypiac i w koncu i Ty bedziesz mogla normalnie sie wyspac, odpoczac i nabrac troche sil, bo sie kobito wykonczysz :sorry2:

A wiecie co zrobil dzisiaj ten moj diabel - zadzwonila na pogotowie!!!:szok: Moja mama dzwoni do mnie z placzem, ze byla z kiblu i slyszy ze Sara mowi do telefonu "mama mama" wiec podbiegla do niej, wyrwala jej sluchawke, a tam sie zglasza baba z pogotowia i z morda na moja mame, ze dziecko niedopilnowane i ze to policji zglosi :szok::baffled: Mam nadzieje, ze nie bedzie jednak zadnych konsekwencji z tego. Jak myslicie??
 
reklama
Sandra myślę, że nie będzie problemu... syn od siostry Jurka kiedyś zrobił identycznie... też dostali opieprz przez telefon od babki z pogotowia ale na tym się skończyło...
 
DOBRY WIECZOR
TO JAAAAAAAAAAAAA:tak::-D
Powracam do Was moje kochane:)
Napewno nie uda mi sie nadrobic wszyskitego co pisalyscie,ale z czytaniem Was bylam na biezaco:-)
Na poczatek witam wszystkie nowe Mamunie:-)I te obecne i te przyszle:-)
U nas leci godzina za godzina...dzien za dniem...
Dominik super rosnie,prawie juz siedzi:-)ale jeszcze sie gibbbba na boki wiec musze go pilnowac,zeby sobie jakiego guza nie nabil:-D. Najgorsze to ze nie chce wogole lezec ani na chwile...a to takie meczace jak chce cos zrobic,albo chociaz wyjsc na chwile z pokoju do kuchni czy do lazienki. Ogolnie to tylko by chcial zeby ktos przy nim byl i sie z nim bawil,gadal do niego lub robil glupkowate miny. Zebiska u dolu juz mu prawie wyszly:-).Teraz chyba pojdzie gora...bo masakra jest...takie ma rozpulchnione dziaselka i marudny przez to sie robi:-( Masuje mu i smaruje Bobodentem ale to na dlugo nie pomaga:sad:
Wczoraj maz zrobil format i komputerek nareszcie smiga jak nalezy sie:-)
A ja...no ja to juz o sobie zapomnialam calkiem:zawstydzona/y:
Pochlonelo mnie do reszty dziecko i dom...nie mowiac ze wlansie od jutra mi sie egzaminy zaczynaja w szkole ehhhh:szok::-(
Drogie Ciezaroweczki ja osobiscie tez polecam eskulapa:-) Jezeli chodzi o te CC to ze mna w pokoiku byla kobitka,ktora wlasnie bardzo chciala miec CC...a lekarze co chwilke do niej przychodzili i przekonywali ja zeby jednak zdecydowala sie na porod naturalny. Ja jak bede rodzic drugie BOBO to tez sie zdecyduje na ta klinike:-).I to nie prawda tez, ze wypuszczaja po 24 godzinach:szok::szok:!! Ja rodzilam SN i przyszlam w poniedzialek,a wyszlam dopiero w czwartek bez zadnych dodatkowych oplat...bo na wlasne zyczenie prosilam o dluzszy pobyt...poniewaz poprostu bylam slaba i nie mialam sily na opieke na Dominikiem. Nie bylo z zostaniem zadnych problemow.
sandra1982 Sara to jest lobuziara...jak nie prostownica to pogotowie:-D:-D. Nie martw sie,napewno nie bedzie z tego zadnych konsekwencji...bo przeciez szybko mama sie kapla nio i karetka nie zostala wezwana:tak:.A z drugiej strony to bardzo madra dziewczynka!!
Mery tak mi Cie szkoda...:-( ale nie martw sie!! Ja tez karmie Dominika co dwie godziny w nocy i do tego spi z nami w lozku!A lozeczko...stoi i tylko sie kurzy:-).Mam nadzieje ze Dominikowi zmieni sie to z czasem i przestanie wisiec w nocy na moim cycku;-)
Uciekam dziewczynki kolacje robic.Milego wiczorku:tak::-D
 
czy któraś wie coś na temat dr.piotra lasatowicza?bo chodziłam do niego przez kilka lat. 3 lata temu wyjechała i teraz po powrocie czytałam że ponoć strasznie się zmienił-hmm czy to prawda?
chce zmienić tego mojego peterke i zastanawiam się nad lasatowiczem-no w zasadzie już się umówiłam.
 
Witam dziewczyny i wkońcu mogłam moja dać na pole wytaskałam wózek na balkon i mam ciisze i spokój obydwie śpia. Ja też mam taką cichą nadzieje że kiedyś się skończą moje nieprzespane noce bo dziś znów sajgon cholera mnie bierze ale ida jej górne 3 już jedna prawie jest a Patka uparta i nie da sobie posmarować dziąseł Nani mogłam jeździć Bobodentem ile chciałam i lubiała a ta zamknie buzie i nic na siłe nie zrobie. Zal mi jej bo wiem że ja boli ale doprowadza mnie do szału.
 
Witam popoludniowa pora kolejny raz z pracy w tym tygodniu :-p

Co do wczorajszego telefonu mojego kochanego dziecka to na szczescie nic sie nie wydarzylo, wiec chyba babka tylko tak postraszyla ta policja :baffled: Mam przynajmniej taka nadzieje :-p

Prychatka, welcome back :-D:tak::-D
Super, ze Dominiczek tak rosnie :tak: Widze, ze z niego taki maly niespokojny duch jak byl z mojej Sary ;-) Ona tez nie chciala ani minuty polezec sama. Jak gdzies szlysmy z dziewczynami i maluchami, to tylko Sara rwala sie do wszystkiego, wszystkiego chciala dotknac, zobaczyc itd., reszta spokojnie siedziala albo lezala w wozkach. No ale nie wiem czy to dobrze wrozy ;-):-p:-D patrzac co teraz moje dziecko wyrabia :-p:-D;-):-D
Powodzenia na egzaminkach, na pewno wszystki pieknie pozdajesz :tak::tak:

Aneta, niestety nie znam dr Lasatowicza, ale nazwisko znane, wiec moze ktoras z dziewczyn Ci pomoze :tak:

Mery, a jakbys sprobowala dac malej jakis czopek? Czy to Viburcol czy Nurofen...Moze pomoglby na zabkowanie, skoro nie daje sobie posmarowac dziaselek zelem :sorry2:
 
Mój suwaczek kłamie-ilość dni do porodu się zgadza, ale ilość tygodnie nie, bo jest dokładnie 26 tygodni i 1 dzień:-(. Za każdym razem, jak próbowałam kreować suwaczek, na jakimkolwiek portalu, to wychodziła jeszcze inna liczba:no:. Babyboom powinien sam zaoferować możliwość tworzenia suwaczków:tak:. Czy u Was też tak jest?:confused:
 
reklama
Dorcia, nie pomoge, bo mnie zawsze suwaczki sie zgadzaly :sorry2: Sprobuj raz jeszcze, moze sciagnij suwaczek z jakiegos sprawdzonego portalu :tak: Kliknij na ktorys z naszych suwaczkow :tak:
 
Do góry