reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Mi suwaczek też zawsze się zgadzał, więc nie pomoge.
Sandra czopki nie zadziałają bo małą czysci cały czas Natka też tak miała że co ząb to sraka.
A tak pozatym to dzieci spały jak zabite do 16 czyli 3 godziny ciekawe jaka bedzie nocka.
 
reklama
Auuu tu taki ruch jeju jeju :-) normalnie niewyrobeczka :-) ja narazie jestem w pelni zaaferowana przyjazdem mojego wielbiciela Walentynkowego i sprzatam, piore, prasue...jednym slowem praca wre :-D;-) do tego powrot na uczelkę, ale co super, mam zajecia tylko dwa razy w tygodniu, na dodatek ta sa lacznie 3 wyklady :-D tak mnie tym ucieszyli, ze sobie nie wyobrazacie :tak:
Co do porodów - ja polecam Wyspiańskiego :tak: dla mnie bomba, zreszta wiekszosc wie jaki mialam porod hehe :-) i naprawde teraz z marszu moge isc :-D
A co do mojego wielbiciela nie pisne słowka narazie, zeby nie zapeszyc, wiec trzymajcie kciuki mocno prosze :-D:tak:

Sandra to Ci Sara numer odwaliła a nawet nie tyle Tobie co mamie :-D ale przynajmniej zna numer awaryjny :-p
 
Witam...
U nas nic ciekawego sie nie dzieje.
Byłam sobie wczoraj w kinie a potem w pubie na piwku i sie troche odstresowałam.
Dzis byłam na zakupach i odebrałam misia z promocki gerbera - tylko mu sierść wypada więc Emi może sobie na niego z daleka popatrzeć;-):tak:

Sandra no niezła aparatka z tej Twojej Sary, ale przynajmniej numer dobry zna:-D

Prychatka witaj ponownie, i bezbolesnego ząbkowania życzę:tak::-)

Mery Ty to masz męczarnie z tą Patrycją - nie dość że nie da Ci spać po nocach to jeszcze z ząbkowaniem będziesz miała utrapienie:no: współczuję naprawdę...

Brendy no trzymamy kciuki za Ciebie i wielbiciela:-D

Znikam bo mała sie obudziła i trzeba szykować kąpu kąpu:-p:-p:-p:rofl2:
 
No takiej długiej ciszy to tu dawno nie było:szok::no::no::no:

Dziewczyny co z Wami ??:angry::angry::angry:

Mery co to za malusi ząbek sie pojawił na górze?;-) ja myslałam że ząbki idą po kolei, znaczy zaczynają się od jedynek, a u Patki to odrazu 3 czy 4?:szok: Ale jak widać to nie jest regułą:-) gratulujemy ;-)

A my się ciagle balkonujemy bo sie ciapa robi i dobrze, niech ten śnieg wkońcu stopnieje i bedzie wiosna:tak:
Z nowości to jeszcze zaczęłam zmieniać Emilce mleko na następne, narazie skutków ubocznych brak:tak:

Pozdrawiam i przywołuję Was do napisania czy wszystko u Was ok:-p
 
No trójeczka jej wyszła prawie bo jeszcze jej nie widać ale dziąsło przebite więc lada chwila . Co do zębów wszędzie pisze o kolejności wychodzenia ale po tym co Natka pokazała to mnie już nic nie zdziwi Jej wyszły najpierw wszystkie 2 później 1 następnie 4 i na końcu 3 tak więc zupełny ewenement.
U nas koszmarna noc mała spała w dzień 2.5 godz na polu w domu nic poźniej poszła spac o 21 wstała o 22.3. i jęczy wyje a jak się zapaliło swiatło i się zaczeła bawić to wszystko ok i tak do 1.30 nie wytrzymałam do łóźka i herbatka no i wkońcu padła do 5 później mleko i wstała przed 7. Padam oczy mi sie zamykaja teraz zostawiłam ją wyjąco w łóżeczku i zasnęła, mam nadzieje że przestanie sypać i dam ja na balkon po południu bo musze sapnąć.
Chyba jestem wyrodną matką ale w niektórych momentach żałuje że zdecydowałam sie na drugie dziecko Natka już fajna śpi całą noc w dzień 2-3 godz normalnie do rany przyłóż a ta tak daje w dupe
 
Witam :) jakoś ost nie mam weny żeby coś napisać na forum a o mgr to już nie wspomnę. W zeszłym tyg byłam z małą na szczepieniu 2 dawka no i przy okazji bilansik był:) mysza waży już 6,5 kg i 62cm :)
Zaczął się u nas drugi okres płaczu. Pierwszy to kolki a teraz ząbki. omg
Znacie jakieś skuteczne środki co nie szkodzą a ulge takiemu maluchowi przynoszą? ten Bobodent dobry jest?
a wogóle jak jazda już myślałam że kolejna fasolka we mnie rośnie bo mi sie okres spóżnił o prawie 2 tyg masakra mąż sie cieszył że będzie kolejna dzidzia a ja bym miała urwanie głowy, chociaż jak by była to by sie razem fajnie wychowały:) no ale zrobiłam test i wynik negatywny, heh więc jeszcz poczekam z drugim maluchem.
a założyłam działalność:) i właśnie jestem w trakcie robienia sklepu internetowego:)
a i Prychatka wymyśliła fajną nazwe :) EMIART heeh do tej pory było oliviart, ale emiart ładniej chyba brzmi więc tak zostanie:)
 
HELLO
Dzisiaj mamy takie MINI świeto:-)Domniczek konczy PóŁ RoCzKu:-D:-). Nie wiem nawet kiedy to przelecialo,nawet nie pamietam go juz jak byl malutki...chociaz on chyba nigdy nie byl malutki;-)
Juz zmienilismy fotelik do samochodu na ten od 9kg,a ten fotelik nosidlo wczoraj sprzedalam;-)
Nie chce mi sie nic uczyc i nie moge sie do tego zabrac:-(.Za chwile to mnie z tej szkoly wywala;-);-).
Brandy moja droga...gratulacje:-D:-D:-D.Nice BOY:-)napisz jak tam...co tam...skad go tam:-D:-D
Mery te zabki to fajnie rosna Twoim coreczkom:tak:.Dominik narazie ma dwie jedyneczki dolne...ale chyba za chwile gora pojdzie bo dziasla ma takie "rozlane":dry:Nie jestes wyrodna matka i nie dziwie Ci sie ze masz czasami dosyc.Ja przy jednym czasem wymiekam,a co dopiero jakbym miala jeszcze jedno:-( Miejmy nadzieje, ze za jakis czas wszystko sie unormuje:-)
Kunek my tez zmienilismy mleko na bebilon 2,ale niestety D.J. dostal po nim uczulenia i Pani Doktor kazala przerwac i ze ma tylko na cycku zostac i na tym co tam jeszcze je...deserki, zupki i takie tam:-D.Czekam az ten sniegus juz sobie pojdzie, bo wozkiem ciezko jechac a wiec zaopatrzylam sie w nosidlo na brzuch i bede nosic malego;-)mam nadzieje ze przyjdzie dzisiaj lub jutro:tak:
oolivia Tobie to nic nie napisze...bo staly kontakt GG:-)
Uciekam dziewczynki...milego dnia:-) i popoludnia:-)
 
Prychatka dopiero teraz zauważyłam ze moja jest równiutko miesiąc starsza od Dominika moja kończy dzisiaj 7 miechów czas leci nieubłagalnie.
Olivia ja jestem teraz też na czekaniu na okres bo odstawiłam cerazzette niedawno i żeby zaczać jasmin musze poczekać do okresu a ten nic a nic nie chce przyjść nie moge sobie obliczyć kiedy powinien być bo przy tamtych tabletkach to krwawiłam na okrągło i nawet nie wiedziałam kiedy okres mam więc jak teraz bym wpadła plu wypluć to chyba bym sie załamała.
Co do mlek to ja polecam Nan zwykły ale można zacząć od Nan Activ. Przy Patce sprawdzałam bo ją brzuch bolał i jak dałam jej Bebilon to miała straszne problemy z brzuchem i takie tam wiec dałam Bebilon Comfort póxniej Nan Aktiv a teraz już jesteśmy na zwykłam Nanie i nawet problemów z kupą nie ma.
 
reklama
Witam, witam i o zdrowie pytam;-).
Kochane Bielszczanki,
Większość z Was to doświadczone Mamusie więc mam do Was takie małe pytanko: gdzie w Bielsku-Białej można kupić dobrej jakości, ładne, ale i w przystępnej cenie ubranka dla malucha:confused:? Za niedługo zacznę kompletować wyprawkę, a kto lepiej podpowie, jak nie inna Mama:-). Czekam na podpowiedzi:happy:.
 
Do góry