reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

dorcia_ryba my ubranka kupowalismy w centrum miasta na ul.Piłsudskiego 27 w sklepie Maan.To jest nie daleko Sfery.Tam maja ładne ubranka i w fajnych cenach i ogolnie kupisz tam wszystko czego sie potrzebuje dla dziecka... butelki, smoczki, zabawki,nawet wozki i foteliki. A innymi sklepami gdzie kupuje Dominikowi ciuszku jest SMYK w centrum handlowym SARNI STOK oraz 5-10-15 w TESCO i AUCHAN. Bardzo ladne ubranka maja tez na sklepie w TESCO przy ul.Warszawskiej. I oczywiscie mozesz skorzystac z szukania ubranek na allegro;-):tak::-)
Pozdrawiam:-)
 
reklama
Witam:tak:

Jutro mam nadzieję że uda mi się pobrać rano mocz Emilce bo w nastepny czwartek mamy wizyte u nefrologa:tak:oby wszystko było dobrze;-)

olivia nowa nazwa fajnie brzmi, zycze powodzenia w rozkrecaniu interesu i wytchnienia przy ząbkującej panience:-) co do żeli to właśnie testuje ten bobodent bo połowę tańszy od dentinoxu ale mojej nie bardzo pasuje:sorry2:

prychatka szybko zmieniliście fotelik, no ale co sie dziwic skoro z Dominiczka chłopak jak sie patrzy;-):-) a jak sie nosidło sprawdza?

Mery Emilka właśnie jest na zwykłym Nanie, najpierw jadła 1 a teraz przechodzimy na 2:tak:;-)i nigdy nie mialysmy problemów z kupą itp

Dorcia ja podobnie jak prychatka polecam 5-10-15, oraz tesco na warszawskiej:tak::-) a jak sie trafi na przecenę to aż oczy wychodzą że tak tanio można malucha fajnie ubrać;-) oprócz tego allegro i jest jeszcze taki sklep "Maluszek" na grażyńskiego za klubem pomarańcza, tam ciuszki niezbyt tanie ale inne rzeczy cenowo ujdą w tłumie więc możesz sprawdzić:tak:
 
Hej dziewczynki :-) No i jestem...po cudnych 6 dniach powrot do szarej rzeczywistości.
Zacznę od Ameluchy - krejzolka moja mała lada dzionek skończy 7 miesięcy :szok: Mery, też własnie nie wiem kidy minął ten czas. Tak szybciutko, że szok normalnie :-D niestety nie możemy się pochwalić pierwszymi ząbkami, chociaż chciałybysmy. Nawet dziąsełka za bardzo nie napuchnięte :baffled: ale dzięki Bogu, nie jest spórna, nie marudzi. Byłysmy we wtorek na szczepieniu na WZW. Klucha waży już 9,700 i ma 71 cm (kawał baby :-p). W poczekalni wyśmiała chłopaczka, dużo starszego od niej za to, że miał smoczek :-D popatrzyła na niego i parsknęła smiechem :-) dzielnie przeszla szczepienie. W środę byłam z nią na kontroli "bioderkowej" i u laryngologa. Też wszystko w porządku :tak:
No a co do pytania Prychatki - fajny boy nie? :-D MÓJ boy :-p to ten Pan tajemniczy od kwiatów w Walentynki. No więc- Bartka znam już 5 lat. No i tak jakoś zaczęlismy się kręcić koło siebie. Z jednym małym "-" : Bartek mieszka narazie w Anglii :-:)baffled: układa nam się fajnie :-) Amelka go bardzo polubiła. Był u mnie teraz 6 dni, bo ma urlop i jest w Polsce. W sobotę jadę do niego na impreze rodzinna :-)

Dorcia - Amelka ma większość ubranek z Tesco własnie, ładnie się piorą, łatwo prasują. Nie jest to jakiś szajs. I jesteśmy z nich bardzo zadowolone :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:-)
Podczytuję was od 3miesięcy...aż w końcu postanowiłam coś napisać.Może wpierw coś o sobie:Beata mama trójki dzieciaczków-w tym trzeci przyjdzie na świat 9marca.
Jeśli chodzi o poród to zgadzam się z wcześniejszymi opiniami o Esculapie-sama tam będę rodzić...Prawdą jest ile rodzących tyle opinii....Moja znajoma urodziła wczoraj(25) w żywcu i jest zadowolona....ja sama bym takiej opini nie wydała:-).
A jeśli chodzi o ubranka to ja zdecydowanie polecam-korzystam z serwisu allegro...jestem zachwycona jakościom i ceną.Pozdrawiam:happy:
 
O witam mamusie z Zywca wkońcu jakas nas nawiedziła, fajnie ze ktoś z moich stron. Ja jak już pisałam pare razy rodziłam 2 razy w Żywcu i jestem zadowolona zastrzeżenia są ale nie najgorzej i blisko dla wszystkich odwiedzających wiec jak coś tylko potrzebowałam to 20 min i już to miałam tak więc można znaleść + i -.
W jakim wieku są twoje szkrabki i tylko pozazdrościć wytrzymałości ze będziesz miała trzecie ja raczej przy mojej dwójce bym się nie zdecydowała przynajmniej za szybko.
Brendy fajnie że jesteś znowu i powodzenia w miłości.
Co do ciuszków to ja raczej nic nie kupowałam bo miałam wszystko po siostrzenicy ale jak już coś to Tesco. Dada i Wojcik jak mają przeceny to szok zawsze kupuje jak pozbywają się kolekcji marże to oni maja nieziemską jeśli potrafią zejść z cenami tak bardzo.
 
Witajcie:-)
Mery moje dzieciaczki już są "duże" i bardzo samodzielne.Córcia:Julia ma prawie 9lat(skończy w czerwcu)a syn:Marek: za tydzień skończy 7lat.Więc przerwy miałam troszkę-i przyznam szczerze,że bardzo chciałam jeszcze jedno takie maleństwo:-D.
Kiedy dzieci były małe nie było łatwo...w zasadzie jak podczytuję Twoje wypowiedzi to przypomina mi się tamten czas:-):-).Ale za to jak podrosły -jak miały tak 3 i 2 latka to miałam spokój.Sami się bawili...a koleżanki jak mnie odwiedzały to zazdrościły takiego spokoju.Więc wszystko ma swoje dobre strony...teraz się troszkę pomęczysz a potem jaki spokój:-D.
Jeśli chodzi o żywiecki szpital to ja też tam urodziłam poprzednią dwójkę...ale wtedy nie miałam zbytniego wyboru...w zasadzie to nie miałam na co narzekać...ale po ostatnich wizytach w tej placówce-postanowiłam,że więcej tam "moja" noga nie stanie.
Dobra koniec przynudzania...trzeba jakiś obiadek ugotować bo mąż właśnie jedzie po dzieci do szkoły.Dobrego popołudnia wszystkim:-)
 
No to fakt dzieciaczki juz duże ja też z mężem żartuje że za 10 lat dla odmłodzenia postaramy sie o syna ale wtedy to już nie wiem czy chziałoby mi sie wracać do tego wszystkiego.
Ja właśnie odprawiłam gosci nawiedziła mnie siora z siostrzenicą doszła sasiadka ze swoją dwójka i istny sajgon w domu ale przynajmniej jakoś czas zleciał teraz dzieci śpią ja chwila relaksu mąz za godzine kończy prace i tak mija dzień za dniem sama nie wiem kiedy tydzień zleci. Tak sobie mysle że jak nie miałam dzieci to tego upływu czasu nie widziałam a teraz leci jak szalany.
 
reklama
Witam Was dziewczeta :-)

Ja weekendzik w pracy, wiec znowu moge troszke czasu na BB poswiecic ;-)

Teraz mialam 4 dni wolnego, spedzilam go w calosci z Sarucha (bez pomocy mamuski, bo ta mojemu tacie w przeprowadzce do nowego lokalu pomagala ;-)) i powiem Wam, ze grzeczne to moje dziecie jak nigdy :tak: Niczym nie rzucala, nie niszczyla, nic do kibla nie wrzucala, sprzatala zabawki po sobie, no i co najwazniejsze - ladnie wszystko zjadala siedzac przy stole albo w swoim krzeselku :tak::-)
Ogolnie to apetytu takiego dostala, ze za chwile zaczne jej wydzielac ;-):-p

Brandy, no no, rzeczywiscie "nice boy" jak to Prychatka ujela :tak::-):tak: Fajnie, ze masz kogos, nalezy Ci sie :tak: Szkoda tylko, ze w Anglii mieszka, ale w sumie sa samoloty, odleglosc nie jest jakas kosmiczna, wiec nawet na jakis weekendzik mozna wyskoczyc ;-):-)
Nie przejmuj sie brakiem zabkow u Ameluchy - Sarze pierwszy zabek sie pojawil jak miala 10 miesiecy (w czerwcu), a teraz ma 2.5 roku i dalej 5tki sie jej nie przebily chociaz dziasla z tylu ma juz od kilku mies. lekko spuchniete :-p

Kunek, i jak zmiana mleka? Mam nadzieje, ze pozytywnie i dalej Emilce nic nie jest :tak: Ja dawalam Sarze Bebilon, a pozniej przeszlysmy na Bebilon Pepti i na tym leciala (najpierw na 1 a potem na 2) az do niedawna. Teraz juz pije Bebilon Junior pow. 2 roku zycia.
Daj znac po wizycie u nefrologa - ale na pewno wszystko ok jest :tak:

Mery, jejku jak ja Ci wspolczuje tych bezsennych nocy...:-( Oby w koncu sie to unormalizowalo...Ja na szczescie mialam zlote dziecko, ktore ani razu w nocy nie dalo mi w dupe, wiec nie wiem co to znaczy, ale Tobie jak najbardziej wspolczuje, bo moge sie tylko domyslac :sorry2:
A co do zabkowania to Sarze tez wyrastaly w innej kolejnosci niz podaja ksiazki ;-)

Oolivia, z Emilki to juz kawal dziewuszki duzej :tak::-) Rosnie zdrowo, oby tak dalej. Co do zabkowania to Sara jakos bezproblemowo to przechodzila w sumie. Jak byla marudna i widzialam, ze to od zebow to jej na noc Nurofen dawalam, bo Viburcol nie dzialal na nia (wiem, ze Viburcol duzo dziewczyn poleca), a dziasla smarowalam Calgelem :tak:Zycze jak najmniej bolesnego i szybkiego zabkowania :tak:
Emiart - fajna nazwa :tak: Powodzenia!!!

Prychatka, zdroweczka dla Dominiczka z okazji pol roczku :tak::-) Leci ten czas niesamowicie!:szok::tak:Zycze wiekszego samozaparcia i bierz sie do nauki ;-):-) Wiem, wiem, dobrze sie mowi :-p

Dorcia, ja ciuszki kupowalam dla Sary w Tesco z Cheerokee albo na allegro z takich firm jak Next, Early Days, Mothercare, George, Adams, Gap, Marks&Spencer. Swietne gatunkowo, mozna prac i prac i nic sie nie dzieje z materialem, miekkie itd. :tak:Duzo ciuchow dostalam od "szwagierki", bo jej malym, bo ona rodzila w styczniu, ja pol roku po niej :tak::-)
W Bielsku jeszcze czasami kupuje cos w Smyku albo w Reserved - maja cudne ciuszki dzieciece i jakosc tez ok :tak:

Beata, witaj :tak: Widze, ze jeszcze kilka dni i przybedzie Wam domownikow ;-):-) Fajnie, ze masz juz dwojke starszakow, na pewno swietnie sprawdza sie w roli starszego rodzenstwa :tak:A z Esculapa bedziesz na pewno zadowolona :tak:
 
Do góry